Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteges ez a fajta vonzódás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorie.katyja kérdése:

Beteges ez a fajta vonzódás?

Figyelt kérdés

Már ez legalább vagy 6 éve így van... Hogy kifejezetten az idősebb férfiakhoz vonzódom. Az idősebbet úgy értem hogy legalább 30 fölötti férfiakra gondolok. Először nem tulajdonítottam neki. Gondoltam csak múló hóbort. Szépen lassan azonban rájöttem, hogy a korombeli fiúkkal nem találom a közös hangot.(nem akarlak titeket lehúzni tisztelet a kivételnek fiúk;)] Aztán valahogy a sors is az érettebb fiúkkal sodort össze. (Mielőtt bárki azt írná, hogy jajj biztos az érettet a pénzre értem, nem így van.) Szerintetek mondjuk működne egy 30 éves korkülömbséggel egy párkapcsolat(ez csak egy példa)

Remélem érthető volt azért, hogy mire is gondolok bocsánat az össze-visszaságért.:D



2017. febr. 10. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden működhet ha mindkét fél akarja.
2017. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
A példa kedvéért ha 30 fölötti férfiakra gondoltál pl 35 évesre és 30 éves korkülönbség,akkor te 5 éves lehetsz.Már az is csoda,hogy tudsz írni.Amúgy meg ezért csúnyán büntetnek ám.
2017. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az tőled függ kedves

Nyilván csak a kor azért kevés ehez de sokat tud adni a megfelelő férfi és persze nem csak a szexben de a hétköznapokon is.....amúgy semmi gond nincs ezzel a vonzalommal.Itt is sok fiatal fiú ábrándozott már idősebb nőről tehát egy lány miért ne tehetné.

Legyen szép napod kedves

2017. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
10 év meg elmegy, felette egy esélytelen. Nekem a párom 9 évvel fiatalabb, de már az is hatareset.
2017. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sok pasi is szereti a fiatalabb nőket, lányokat. :) én is szeretem őket :)

42f.

2017. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ezzel semmi gond, sok lány/nő szereti az idősebb férfiakat. Általában az idősebb férfiak már rendelkeznek elég tapasztalattal mindenféle téren ami biztonság érzetet ad.
2017. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

A korodbeli fiúk melyik korosztályt jelölik?

Majd ha idősebb leszel rájössz, hogy egy kapcsolat nem csak a vonzalmon alapul.

Nem hiszem, hogy te annyira érett lennél,hogy nem találsz közös hangot a korod beliekkel. Inkább nem akarsz.

2017. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok 5 éves.:)

Nem azt mondom, hogy csak az irodalomról és politikáról szeretek beszélgetni de sokszor nem tudok velük miről beszélni vagy nagyon mást gondolnak sok dologról. Nem utasítom el a társaságukat...

2017. febr. 10. 22:59
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

#8:

" de sokszor nem tudok velük miről beszélni vagy nagyon mást gondolnak sok dologról"

Mire alapozod azt,hogy egy jóval idősebb emberrel több midnenről lehet beszélni? Nagyobb életkor nem feltétlen egyenlő azzal,hogy ők több mindent tudnak.

Ami nagyon böki a csőröm,hogy sok dologról mást gondolnak.... Az eltérő vélemény pláne nem korfüggő.


Nem győztél meg. Szerintem neked tök mindegy, csak idősebb legyen.

2017. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
en most 31 eves vagyok és egy 19 eves lany a legjobb baratnom, korábban belém volt esve es hat nekem is bejott, de a korkulombség miatt mondtam neki, hogy hagyjuk, mostmar benne lennek, hogy jarjunk, de mostmar van baratja, de szerintem van egy fal, amit le kell kuzdenie magaban az embernek a korkulombseggel kapcsolatban, ha mindket fel akarja, akkor szerintem lehet esely egy jol mukodo kapcsolatra!
2017. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!