Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteges ez a fajta vonzódás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorie.katyja kérdése:

Beteges ez a fajta vonzódás?

Figyelt kérdés

Már ez legalább vagy 6 éve így van... Hogy kifejezetten az idősebb férfiakhoz vonzódom. Az idősebbet úgy értem hogy legalább 30 fölötti férfiakra gondolok. Először nem tulajdonítottam neki. Gondoltam csak múló hóbort. Szépen lassan azonban rájöttem, hogy a korombeli fiúkkal nem találom a közös hangot.(nem akarlak titeket lehúzni tisztelet a kivételnek fiúk;)] Aztán valahogy a sors is az érettebb fiúkkal sodort össze. (Mielőtt bárki azt írná, hogy jajj biztos az érettet a pénzre értem, nem így van.) Szerintetek mondjuk működne egy 30 éves korkülömbséggel egy párkapcsolat(ez csak egy példa)

Remélem érthető volt azért, hogy mire is gondolok bocsánat az össze-visszaságért.:D



2017. febr. 10. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lényeges kérdés, hogy hány éves vagy.

Miért jönnek be jobban az idősebb pasik? Normális, ha erre tudod a választ. :)

2017. febr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10-15 korkülönbséggel még sima ügy, de 30 az már sok


35+ férfiként gondolom ezt

2017. febr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!