Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akik szeretik az anált!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik szeretik az anált! Hosszú kapcsolatban, ha a lány nem akarja az anált, "elég" nektek, ha a fenék ujjazást és az anál tágítózást bevállalja?

Figyelt kérdés

Hiába írják itt sokan, hogyha a lány nem akarja az anált, akkor mondja meg a fiúnak és nem lesz. Több fiúval is az a tapasztalatom (főleg, akiknek volt olyan exük, aki engedte), hogy idővel újra és újra megkérdezik, próbálkoznak, piszkálnak vele és párkapcsolati probléma adódik, ha elutasítom.

Azért nem akarom, mert borzasztó szűk vagyok, nagyon fáj, eddig 3 fiúval próbáltam és be se ment egyiknek sem, gusztustalannak is tartom.

Sikosítóval 1 ujjal bevállalom a fenék ujjazást, van pár nagyon pici anál tágítom, azokat is. Ez így elég? Vagy anált igénylő fiúknál már esélytelen vagyok párkapcsolatra?

L22



2017. febr. 11. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Elméletben minden más mint gyakorlatban, amúgy meg nem akarja az anált, akkor azt mondom legyen kikötözés, majd jól árverem és seggbe rakom.
2017. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%
Ha az ujj bemegy, akkor onnan már nem nagy dolog a farok. Nem értem az "ész"járásodat!
2017. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem bírja felfogni hogy te nem élvezed az küldd el a fenébe. Vagy mondd hogy te is csinálod neki. Amúgy az ilyen pasik nem szeretnek csak kihasználnak. Mondom ezt úgy hogy én análozok a párommal de ő nem önző, megengedte,hogy én is csinaljam neki így jobban ellazultam a szexhez.
2017. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#2 de, nagyon nagy dolog, szószerint. 1 ujjal nem fáj, de egy farok annál sokkal nagyobb és vastagabb is. Még az átlagos méret is.
2017. febr. 11. 11:07
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom te csak ujjnyi vastagokat kakálsz :D
2017. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#5 olyankor magától tágul, olvass utána, ha nem tudod
2017. febr. 11. 11:12
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Talán elég lenne az is bár azert idővel hátha menne!
2017. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
De akkor ezek szerint a te popsid is ellazítható...
2017. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

miért nem olyan partnert keresel, akivel azonos az érdeklődésetek szexuális téren is.


egy kapcsolatban minden mehet, ami mindkettőnek belefér, és jó

2017. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Talán ha nem stresszeled magadat annyira az anál gondolatától akkor jobb lenne a befogadó képességed. Persze érthető az eddigi kellemetlen tapasztalatok után nehezebben lazitasz ha a témára térnek. Én szeretem az anált és gyakran ujjazom meg a popsit is nyalakodás közben ha a lány megengedi, de sosem erőltettem, néha fel-felszoktam emlegetni, de nem dől össze a világ egy nemleges választól. Ha neked nem jön be nem kell erőltetni, vannak a szexben más amit élvezni lehet
2017. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!