Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Herezacskós és fitymás műpénis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Herezacskós és fitymás műpénisz létezik?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, aki már régóta nagyon szimpatikus. Van barátnője, ezért nem kezdek el flörtölni vele, pedig érdekelne, mint ember, meg az is, hogy milyen az ágyban. Gondolatban sokszor leszoptam már, de szeretnék egy játékszert is, ami esténként megtestesítené nekem a farkát.


Nézegettem a neten, de sajnos csak metélt farkakról mintázott műpéniszeket láttam, neki pedig valószínűleg fitymája is van, így nem lenne teljes az élmény, szeretnék játszani a "bőrével" is. A másik pedig a herezacskó. Nekem az olyan tetszik, ahol rendesen kivehetőek a golyók is, nem csak imitálva van a zacskó, szeretném nyalogatni a "srác tökeit" is, már ha fogalmazhatok így. Értitek remélem, mire célzok.



2017. febr. 12. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs mivel nem kivitelezhető, ha nagyon szeretnél gyakorolni akkor próbálj ki valami olyat ami olyan vastagságú. Meg ha ennyire kívánod akkor próbálj egy kicsit célozgatni a dologról. Sok sikert ! :)
2017. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És a méretét kinézete megvan?
2017. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2017. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a Google-találat nagyon jó! Ment is a zöld, köszi!
2017. febr. 13. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:

"neki meg valószínűleg van fitymája"


Ha nem vagy biztos benne, inkább ne találgass, nehogy csalódj.

2017. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!