Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hogy nöknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy nöknek vagy fiatal lányoknak apakomplexusuk van és ezért keresnek idöseb partnert? Vagy csak mind a pasi anyagi hátere miat vannak veluk?

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő előfordulhat.
2017. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Általánosítani nem akarok, de a környezetemben minden ilyen kapcsolat a pénzről szólt eddig. :(


Legutóbb az egyik lány (közeli ismerősünk lánya), akinek udvarolni akartam, engem elutasított, összejött egy tőle 20 évvel idősebb férfival. Most annál a cégcsoportnál megkapta a kinevezést, és másnap már dobta is a pasit.


A melóhelyen jött egy csinos fiatal új kolléganő, meg is kérdeztem tőle rövid időn belül, hogy munkán kívül lenne-e kedve találkozni, megismerkedni. "Nem."

Most egy tőle 30 évvel idősebb pasival randizgat, aki vezérigazgató.


Rokon mondta, hogy kiment a kis konyhába a munkahelyén, és a másik osztályról a lányok (25-30) évesek voltak kint. Az egyik éppen a randiját firtatta, hogy:

- "Ezzel se fogok többet találkozni! Elvitt egy étterembe valahol a IX. kerületbe, a gettóba. Ahelyett, hogy operába vitt volna vagy valami kuriózum helyre. Miféle pasi az ilyen csajok?"

Hát... mondanom sem kell, hogy rokonom (ő is nő) sarkon fordult, és ki is jött mert elmondása szerint elkapta a hányinger ettől a stílustól.


De hát ez van. Ilyen világban élünk sajnos. :(

2017. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen 2es én is ugy látom hogy iy van sajnos
2017. jan. 28. 10:42
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Létezik. Volt már idősebb párom.. Csak egy egyszeri gyári melós volt. Lakás, jogsi és autó nélkül.. Szóval nem volt neki semmi anyagi háttere. 23 L
2017. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de igazán nagy korkülömbség volt köztetek?
2017. jan. 28. 10:46
 6/12 anonim ***** válasza:
hát létezik én 31 vagyok most lett 18 a barátnőm és teljesen szerelmes belém igaz nem is vagyok szegény :D
2017. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból az idősebb korosztály jön be. Velük valahogy jobban megtalálom a hangnemet,és jól kijövök velük. Sosem volt még fiatalabb pasim és nem is akarok,mert mind éretlen mint a tök. Ismerkedtem már fiatal pasikával is ,de egyszer jaj nem tudom mit akarok. Ennyit a fiatalokról...
2017. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
en egyeduallo 42 ferfi vagyok. es az a tapasztalatom sanos hogy nem csak a fiatal lanyokra igaz hanem mas korosztalyu holgyeknel. azt hittem hogy a pl 30as gyerekes nok nem penzehesek,tevedtem sajnos legtobbnel. igy inkabb fiatalt szeretnek aki hatha nem a pezre hajtana..
2017. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az anyagi hátterem a nullával egyenértékű, mégis volt már kapcsolatom nagyobb korkülönbséggel.
2017. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Engrm egyáltalán nem vonzanak az idősebb pasik,de egy kőgazdaggal összejönnék rövid távra,míg az én anyagi helyzetem is rendeződik.Rendes kapcsolatra,házasságra semmiképp nem kéne idősebb pasi,csak a korosztalyommal tervezek komolyan.Persze a cél érdekében,ha kellene hazudnám,hogy komolyan gondolom...

20/L

2017. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!