Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyen az, aki nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az, aki nem tud szexelni (impotens, hamar elélvez), de szeretne? 28F

Figyelt kérdés

Rólam van szó. :D Fejlődni nem tud sehogyan, se gyógyszerekkel, se gyakorlással. 8 év alatt kb. 40-szer szexeltem, de néhány kivételtől eltekintve mindig hamar elmentem. Amikor nem, akkor sem volt nagy diadalmenet... XD

Az olyanok mint én, mégis mit tegyenek? Olyan jó lenne úgy szexelni, mint a normális emberek, de ha egyszer nem lehet?


2017. febr. 12. 11:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hát igen túlságosan optimista vagyok... Próbálkozni még pofára esés után is fogok...
2017. febr. 18. 14:00
 12/23 anonim ***** válasza:
És miért jó neked ez akkor? Miért akarod? Nem lenne jobb más köré szervezni az életed?
2017. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani, hogy a szenvedélyes szerelem türelemmel párosítva gyógyír az impotenciára is, a korai magömlésre is. A személyiséged legyen először vonzó, azzal lehet sikerre jutni olyan lányoknál, akik segíthetnek neked. Alapvetően a lányok szeretnek jót tenni, segíteni, ebben bízzál.

És persze derítsd ki, hogy nincs-e valami szervi bajod. (Urológiai szakrendelés. Ne aggódj, nem nevetnek ki, el sem tudod képzelni, mennyire gyakori az eseted.)

2017. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

12: miért, te lemondanál róla?:)

Zavar, hogy rosszabb vagyok mindenkinél - nem tudok nem foglalkozni vele.


13:szóval a szerelem megold mindent, ugye? Gondolom ezért van annyi válás, meg megcsalás,mert ha szerelmes valaki, akkor nincsenek gondjai.

Te sem a valóságban élsz. Ja, apropó: nem akarok párkapcsolatot.

És nincs szervi bajom. Ez csak tehetségtelenség.

2017. márc. 10. 13:05
 15/23 anonim ***** válasza:

Kérdező:

A sok válás, megcsalás éppen azért van, mert már nincs szerelem.


Hát akkor nem tudok segíteni, próbálkozz úgy, ahogyan kivánsz. Magad vagy a legjobb példa a sokszor idézett mondásra: fejben dől el.

2017. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Mindenki rosszabb mint mások valamiben.


Ráadásul ha nem is akarsz párkapcsolatot...

2017. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?


Egy hurok...

2017. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

15: duma - nem fejben dől el. Ha valaki ezt kapja, nincs menekvés. Előre elrendeltetett.


16: attól, hogy nem akarok párkapcsolatot, még szeretnék szexelni és jónak lenni benne.


17: hát igen, sajnálom, hogy évekkel korábban nem tettem meg. Semmi problémám nem lenne.

2017. márc. 10. 21:05
 19/23 anonim ***** válasza:
Miért nem gyakorolsz műpuncival?
2017. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Mert semmi köze a valósághoz, "élesben" minden más.
2017. márc. 12. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!