Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasi elélvez amíg orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi elélvez amíg orális szexben részesítem akkor folytassam a szopást és ha igen mennyi ideig?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Majd ő megmondja,hogy jól esik-e még utána is.Van,akinek nagyon érzékeny lesz a makkja miután elélvez.Van ,aki igényli még a szopást csak lassan,óvatosan kell csinálni.
2017. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ameddig engedi
2017. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt a reakcióiból úgy is érezni/látni fogod, hogy meddig élvezetes neki.
2017. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevállalod, hogy a szádba menjen, szerintem úgy jó, ha kicsit még folytatod. Picit lassabban, picit gyengédebben, ez ilyenkor már csak egy kis utójáték, hogy ne azt érezze a pasi sem, hogy muszájból csináltad, és ahogy teheted, abba is hagyod. Szerintem nagyon izgató ilyenkor, ha a lány még csinálja egy kicsit, mint ha picit sajnálná is, hogy vége. :)
2017. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 János Gilján ***** válasza:
100%

A 4-es tökéletesen fogalmazott, csak megerősíteni tudom a véleményét! :)

Én is szeretem, ha elélvezés után még finoman kényeztetve vagyok, amíg az erekcióm elpárolog. Ezek nagyon meghitt pillanatok tudnak lenni, kár kihagyni szerintem! ;)

2017. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Soha nem kapok otthon ilyen csemegét, mert újra felkeményedek, és a feleségem csalódottan konstatálja, hogy nekem semmi nem elég...

Egyébként nekem + 2-3 perc az optimális orgazmus után, mélyen, lágyan, vákum nélkül.

Remélem megbecsüli az a hím a törekvéseidet! :)

2017. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Múltkor kb a lakásom és a állásom is elment mikor a barátnőm akkor gyorsított rá mikor elélveztem. Pasi függő ,de én imádom ha utána folytatja,addig amíg bírja 20/F
2017. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznos volt mindegyik:)
2017. febr. 10. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
élvezés pillanatát követően nagyon érzékennyé válik, így azt szeretem a legjobban, ha olyankor már csak finoman, érzékien kimasszírozza az utolsó cseppeket, és egy kicsit még a szájában maradhatok, de akkor már nem kell, hogy a nyelvét vagy az ajkát használja.
2017. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt, amikor jó volt utána, és volt, amikor túl érzékeny volt. :O
2017. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!