Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben mégha nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben mégha nagyon nedves is leszek, s élvezem akkor se tudok elmenni, miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyetlenegy lehetőség hogy izgatom a csiklómat s ugy sikerül.Mit tudnék ez ellen tenni?Mert a partnereimet zavarja
2017. febr. 12. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A partnereid ezek szerint még vagy nagyon éretlenek vagy pedig tájékozatlanok.Nincs minden nőnek hüvelyi orgazmusa.Sőt..!Örülni kellene annak,hogy a csiklód izgatása által legalább eléred az orgazmust.
2017. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne zavarja a partneredet. Ugyanis nagyon-nagyon sok nő nem képes hüvelyi orgazmusra, illetve aki képes is rá, annak sem megy mindig. Én képes vagyok rá, viszont nagyon ritkán van benne részem. Így én mindig izgatom közben a csiklómat. Sokkal könnyebben eljutok a csúcsra. A páromat pedig egyáltalán nem zavarja.

Ahhoz, hogy hüvelyi orgazmusod legyen, ahhoz megfelelő póz, ráhangoltság, előjáték, nyugodt környezet kell. Tehát ha zavarja a partneredet, akkor dobja be ő jobban magát, ugyanis ez leginkább rajta múlik, ha megtaláljátok a kellő pózt hozzá, akkor onnantól fogva neki kell úgy mozognia és addig tartani az együttlétnek, hogy az számodra hüvelyi orgazmussal végződjön. De gyakorlatilag az is előfordulhat, hogy nem is vagy képes rá.

Szóval tanuljon egy kicsit még a partnered, hogy ne téged hibáztasson.

Mellesleg a legtöbb pasit inkább izgatja, ha a lány izgatja magát közben, de legalábbis nem zavarja.

2017. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Engem izgat ha izgatod magad közben
2017. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudsz elmenni mert frusztralt vagy...

szorongsz ... lazitani kell, rahangolodni a partnerre

meg kell tanulni elvezd a szexet...

hulye tanacs, de igyal egy kicsit ha segit (en nem iszok alkoholt)

vagy szivj el egy fuves cigit...

2017. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna megtanulnod a normális orgazmust, utána dugni!
2017. febr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!