Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ezek a dolgok izgatnak?

Figyelt kérdés

Szeretném megérteni a helyzetem,szóval kérlek titeket ne trollkodjatok.

Ami izgat: nálam magasabb lányok,dominancia(nem a durvább fajta) ha cikizik,kicsizik,szidják a farkam külsejét,méretét(csak akkor ha őszintén gondolják így.),csúnya beszéd,izgat ha egy nálam fiatalabb fiúnak nagyobb a farka és erről beszélgetünk,illetve a lány ad véleményt is ennek(ilyen nem történt még de tudom hogy izgatna.)

Ezekre kb 5 éve jöttem rá hogy izgat de nagyon(persze a normális dolgok is izgatnak).Próbáltam keresni a választ,kutatni de nem találtam rá illetve segítő partnert sem. Nem értem hogy miért,mi lehet az oka és senki sincs aki segítene ebben elmagyarázni,megérteni,illetve ezeket a vágyakat "kiélni" és nem élőbe hanem elég nekem neten keresztül. Mindenki elítél és meg se próbál egyikben sem segíteni mert hogy ez beteges vagy fura pedig szerintem semmi undorító nincs a dologban és nem is hihetetlen kérések.Úgy érzem az hogy megfejtsem ezeknek az okát,esetleg megszüntessem ezeket a vágyakat illetve kiéljem ezeket a vágyakat reménytelen.19/F



2017. febr. 13. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebbe semmi fura. Valószínűleg nem is tud senki olyan "tudományos" magyarázatot adni, amit szeretnél. Mindenkit más izgat, mástól indul be. Hallottam olyat, hogy aki a munkahelyén, családjában vezető, domináns szerepet tölt be, annak kell az élet vmilyen területén az alárendelt szerep. (biztos ezért járnak a politikusok dominához :) :) Neked akkor van meg a lelki egyensúlyod, ha a szexben megaláznak, alárendelt lehetsz. Sokan vagyunk így ezzel. Szerintem fogadd el, hogy ez vagy Te és találj olyan lányt, aki partner ebben.
2017. febr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyi ennek a hátulütője hogy ha valaki pl csak a farokszidást tenné meg (régen volt rá példa neten keresztül) és miután elélveztem utána már rohadt szarul esett...annyira bonyolult ez a dolog. :( hogy fizikálisan izgat de lelkileg rosszul esik utána..
2017. febr. 13. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt valahogyan el kell fogadnod magadban. Én is tudom milyen ez. Titokban eladom a használt bugyijaimat. Először csak a pénz miatt tettem, de most már egy kicsit izgat a dolog, hogy az én bugyimra verik azok a férfiak. De közben, ha belegondolok, akkor elkap a hányinger néha, főleg mikor mondjuk utána nézek egy-egy férfinak facebookon, és látom, hogy ott a felesége, milyen boldognak tűnnek, ez meg idegen nőktől vesz használt bugyikat? De igazából mindenki mást szeret. El kell fogadni önmagunkat minden téren. Megszüntetni nem fogod tudni a vágyaidat, esetleg akkor, ha próbálod kiélni, és egy idő után talán mégsem fog tetszeni, mert nem olyan lesz, mint ahogyan elképzelted.
2017. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem is izgatnak az ilyesmik, nem vagy egyedül, sok ilyen szexvideó is van, ahol a nő aláz. Szerencsés esetben partnert is találsz majd ehhez, csak ne ezzel kezdd az ismerkedést.
2017. febr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak, akik pénzt adnak használt bugyiért? Beszarás ez a világ!
2017. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!