Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgatnak a vadabb dolgok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatnak a vadabb dolgok a szex területén. Nagyon esélytelen így a párkeresés?

Figyelt kérdés

Néha fantáziálok olyanokról, hogy kikötözném a nőt, és a szemét letakarva játszanék vele: hol kényeztetném, simogatnám, hol pedig finoman megpaskolnám.

Az ellenkezője is nagyon beindít gondolatban, amikor én lennék kikötözve, és a nő játssza velem ugyanezt.

Persze a szex is meglenne a végén, meg minden, de nagyon izgatónak gondolok egy ilyen felállást az ágyban.

Meg sajnos eléggé vonzónak találom a női lábakat. Szeretném együttlét alatt puszilgatni a nő lábait.


Tudom, hogy ha egy pasi csak kimondja azt a szót, hogy szex, akkor már a nők perverz bunkónak tartják (legalábbis ez a tapasztalatom).


Szerintetek van esélyem így ismerkedni? Mármint félek, hogy ha később kiderülnek zeke a vágyaim, szerintem tuti otthagyna bármilyen nő... :(


27/F



2016. márc. 17. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

de most ez hogy van, csak a szexre hajtasz? ha egy nő meghallja, hogy szex,akkor perverz a pasi... miért te egyből azzal indítasz? ha igen, akkor sajnállak.

amúgymeg ettől, amiket kiírtál, sokkal durvábbakat is csinálnak az emberek...

2016. márc. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, ha kikötöznek nőként.
2016. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő szereti az ilyesmit.

Én is kipróbálnám.:)

2016. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Az a baj hogy te nem párt keresel, hanem egy szex tárgyat. A beteg agyad nyilván a külsődre is kivetül és így végkép nem kellesz a kutyának sem!
2016. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lehet kicsit félreérthető voltam, de nem azzal indítok. És egyáltalán nem csak szexet keresek. Az ilyen dolgot pl. egy egyéjszakással el sem tudnám képzelni. Ehhez szerintem kell egy bizonyos fokú bizalom is.


Csak észrevettem, hogy kollégiumban, baráti társaságban is mikor pasik közt feljön egy-egy pikánsabb vicc (sztori nem, mert az nyílván nem olyan társaságba való, ahol nők is vannak), a nők egyből lehurrogják, hogy megint perverzkednek a pasik. Aztán elvonulnak maguknak. De ez eddig minden esetben így történt. Ha csak egy olyat mondtunk is, mint pl: Hogyan szexelnek a sünik? Óvatosa... - erre is a nők egyből kapkodták a levegőt a társaságban, hogy hogyan lehetünk ilyen perverzek.

2016. márc. 17. 09:23
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

4:

<< Az a baj hogy te nem párt keresel, hanem egy szex tárgyat. >>


Ezt most miből vetted le így a kérdezőről? Állított ilyet? :P



<< A beteg agyad nyilván a külsődre is kivetül >>


Mit szívtál, hogy így letámadod? "Beteg az agya"??? Mire fel? Ismered őt? Ha igen, akkor beszéld meg vele személyesen :D

2016. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
par szextargy mi a kulombseg?A lenyeg hogy elvezze a partner
2016. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a nők ilyenek, teljesen rendben vannak a vágyaid, én is kipróbálnám őket a pasimmal (privi nem kell), de sok nő nem akar ilyenekről beszélni férfiak előtt, mert nem akarjuk kiteregetni a vágyainkat, de attól ti még nem vagytok perverzek. Ennyi, mi csajok ilyenek vagyunk, fogadd el
2016. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én meg férfiként azt próbálnám ki ha egy lány lepisil,péniszre,szájba is :-) csak sajna a legtöbb lány undorodik a saját nedveitől így ezért nehezen fogadják el ha a pasinak meg vonzó,még eddig nem találkoztam olyannal aki bevállalta volna,pedig viszonzás nélkül gondoltam
2016. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En szeretem a kikotozest,parkolást,kemény popsi szexet

Engem érdekel az ilyen pasi amilyen te,izgalmas

En mar kikotoztem az exemet és kenyeztettem jó fel orat :)

Nekem nem lenne veled bajom

2016. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!