Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek mennyire szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mennyire szokott fájni az első alkalom? Vagy esetleg ez emberfüggő?

Figyelt kérdés
Itt nem rólam lesz szó, mert én férfi vagyok, senkivel se csináltam még, de ha sor kerül rá, és az illetőnek is első alkalom lesz, mire számítsak?

2017. febr. 13. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
emberfüggő, viszont figyelj arra, hogy legyen nedves, s lassan csináld, figyelj a párodra
2017. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írtad, emberfüggő. Az alkalom előtt nem ártana pettingelni, hogy megismerjétek egymás testét,meg vágyait.

Akkor nem lenne szégyenérzetből fakadó gátlásosság az első alkalomnál.

2017. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Ember! Te inkább soha se szexelj!
2017. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tág a lány nem kéne fájnia. Én éreztem miután elvesztettem kb még vagy 20 alkalommal kisebb fájdalmat, nagyon szűk voltam... De nekem ez nem volt gond, élveztem a fájdalmat, új dolog volt, meg engem fel is izgatott mert így még érzékenyebb voltam. Furán hangzik de az olyan kellemes fájdalom volt. :D Amikor pedig átszakadt azt nem is éreztem végképp.
2017. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Változó. Nekem nagyon fájt elöször,de én be se nedvesedtem akkor.. Lényeg,h nedvesedjen be a lány és izgasd fel eléggé,illetve legyél nagyon lassú és óvatos,finomka,gyengéd
2017. febr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!