Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha kívánom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kívánom a legjobb haverom?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk barátok. Mindent tud rólam. EZ az érzés bennem van,amióta csak ismerem őt,és nem múlik el. Nagyon nehéz titkolni előtte. De nem mondhatom el nekk,mert nős. Ezt az egy titkomat nem tudja egyedül. Mielőtt félreértenétek én nő vagyok. Mit tehetnék ,hogy elmúljon ez az érzés?
2017. febr. 15. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ertelmes tanacsot nem tudok adni...csak annyit h ne tedd tonkre a hazassagat, bar ha az jo nem is tudnad.

De bizonyos legyel ha.mar elmondod neki....folosen ne terheld a lelket.

Sok sikert.

2017. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1 köszi.

Nem merném neki elmondani,mert úgyse érdekelné.Annyit mondott,ha nem lenne nős meg.na.

2017. febr. 15. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt mondta? ? Ugy h otthon varja a felesege?? Na nekem ennyi boven eleg lenne h kiabranduljak belole eszt mondanam baratkent is h viszlat.

De ez en vagyok...

2017. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* ha ezt mondana
2017. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondta, akkor ő is kíván. Csábítsd el.
2017. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért nincs barátság férfi és nő között. Nem is értem minek ilyen "baráti" kapcsolatokat kötni, úgy is ez lesz a vége mindig.
2017. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam csak fordítva, bár az illető nem házas csak van egy félkomoly barátja és nem csak szexuális téren kivánom hanem szeretem is. Ezt tudja ő is illetve látja is, hogy több ez nálam mint baratság, másik felől is voltak érzelmek. Ideiglenes távollét, egymás társaságának huzamos hiánya sokat segített a kapcsolatunk normalizálásában. Mai napig is jo barátok vagyunk (csak barátság)
2017. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!