Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy csak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak az idősebb korosztályú férfiak jönnek be és a velem egyidősek nem?

Figyelt kérdés
18 vagyok és 25-30körüli pasik tetszenek vagy az idősebbek is akár. Ennek mi lehet az oka, hogy mondjuk az osztálytársaim nem jönnek be meg aki velem egyidős?
2017. febr. 16. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Jujj .. privát cunami! A sok 30 éves gyk-s szűz fiú most mind rádkattan :-D


Egyébként talán azért, mert a mai fiatalok éretlenek és te sokkal inkább stabil, megbízható férfira vágysz, ami teljesen normális is.

2017. febr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Mert az érettebb pasikra buksz, ennyi.
2017. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Erre miért kell magyarázat? Te meg tudod nekem mondani, hogy miért szeretem a töltöttkáposztát? :D
2017. febr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

A sarmosabb kulso indit be. Semmi csoda nincs ebben. En 40 vagyok es birom a 18-20 eves csajokaz, pont a forditottja miatt: hamvasak, frissek s legtobbje lenyeli mikor beleelvezek a szajukba. Nincs macera, tudjak a dolguk, nincs aggodas hogy a komolykapcsolat miatt. Pont az kell nekik is amit adok: orgazmus.

Ezert jonnek be neked is a "venek". ;-)

2017. febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

#4: Szánalmas csajozós duma :-P

Elárulom eddig 40 feletti nők mind kérdés nélkül nyelték le, tehát nem korosztályos sajátosság :-P

2017. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Semmi különös nincs benne a fiatal srácoknak az idősebb nők a idősebb pasiknak a fiatal csajok stb...

Nekem is a fiatal csajok tetszenek !

2017. febr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Apakomplexus.
2017. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7: Azért egy átlagban 10 év még messze nem apakomplexus :-P
2017. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom, de támogatom a döntésed! :D

41f.

2017. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

a lányok főleg a tulajdonságokra mennek (nehéz megfogalmazni), míg a pasik a külsőségekre, amit látnak.


Emiatt egy pasinak azok a csajok jönnek be inkább akik fittek, egészségesek, szépek, aktívak, "hamvasak" ahogy előző írta. És ez inkább a fiatal korosztály. És elnézik azt, hogy nincs még kiforrott véleményük és naivan állnak a világhoz, sőt lehet imponál nekik.


Addig a lányok a magabiztos, talpraesett, önálló, irányítani tudó, kiforrott palikat keresik akik inkább már az egyetem utáni, munkahellyel rendelkező pasikra igaz.


Ehhez nincs köze a komplexusokhoz, régen is így volt, jövőben is így lesz, így vagyunk bekódolva.

2017. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!