Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt idősebb nők...

Miért érzem azt idősebb nők irant amit egy normális lány hasonló korosztályú fiúk iránt érez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most regisztráltam erre az oldalra, hátha itt tudnak segíteni. Már egy pár éve küzdök ezzel a problémával, hogy idősebb nőknel a szerelem "tüneteit" érzem, de megse gondolom, hogy szerelem.

Az ilyen nőknél nem érdekel, hogy jól nézzen ki elég ha szimpatikus, de amik fontosak, hogy lehessen velük beszélgetni, tudjanak tanácsot adni, lehessen velük beszélgetni. Bár volt olyan idősebb barátnőm akinek a külseje "fogott meg" de nem ùgy csak felnéztem rá, olyan akartam lenni, mint ő...

Na szóval ezek iránt jönnek a tipikus dolgok, hogy mindig rá gondolok, vele akarok lenni, beszélgetni, ha meglátom megdobban a szívem, ossze akarok vele futni véletlenül meg ilyenek..

Barátom már volt, nagyon szerettem, de akkor is folyamatosan az adott idősebb nőnekakartam mindig mesélni, hogy milyen boldog vagyok. Szerettem ha megéritett, jó volt a csók, szörnyen fájt a szakítás, mert SZERETTEM, de sose éreztem ilyen dolgokat, hogy rajongok érte. Az idősebb nőket pedig nem szeretem..

Tehát nagyjából ennyi. Segìtenétek, hogy mi lehet ez? Ötletem sincs

13L


2013. nov. 28. 19:57
 1/1 automatakoktel ***** válasza:
Valószínüleg ez teljesen természetes. Sokan feltették már ezt a kérdést itt. Bizonyos népeknél természetes volt anno (nemtudom most van e ilyen) hogy idösebb és fiatalabb azonos nemmel egymáshoz nyúltak szexuálisan is akár.
2013. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!