Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy történt a legerotikusabb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt a legerotikusabb, legizgalmasabb szexkalandotok? Vagy hogy képzelitek el?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat ha lehet ;)

2017. febr. 16. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

tegnap este tippmixen

nagy szívás volt

2017. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

A párom így jöjjön elém:


https://www.youtube.com/watch?v=1YXM8BO62XU

2017. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy konferencia ebédszünetében a büfé felé igyekezve egy módfelett formás segget pillantottam meg. Ő is észrevett engem és ígéretesen mosolygott. Nem sokat beszélgettünk ott helyben, de este egy üveg borral bekopogtam hozzá. Ez egy szerdai nap volt. Szombaton összeköltöztünk, és azóta már 18 boldog év telt el együtt.
2017. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tompadúr ***** válasza:
100%
Nem semmi segg lehetett :D Gratulálok!
2017. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom munkahelyére egy szál kabát-combfix, magassarkú kombóban bementem.
2017. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Cipőboltban dolgoztam anno, bejött hozzánk válogatni egy csaj, a húga és az anyja. Én legugolva pakolgattam, mikor oda értek mellém.

Hát, én még életemben nem láttam olyan rövid farmer shortot csajon élőben.

160 centi, vékony, mégis formás csaj volt. Olyan seggel ami fantasztikus, ráadásul, 16 éves múlt csak.


Én 21 voltam, és abszolút korrektül néztem ki, hát, mivel nem volt senkim, látványosan megbámultam és leállam segíteni neki. Vittek pár cipőt.


És igen, a csaj másnap visszajött, teljesen fail dolgokra hivatkozva visszacserélni a cipőt. Aznap este találkozunk, rá pár napra olyan esténk és éjszakánk volt amit nem felejtek még élek, de őse xdxdxd:)))

Párszor még találkoztunk, de ennyi.

2017. ápr. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyszer csapattárs öltözőben megs-opatott, de úgy h egy szót se tudtam szólni, csak elkapott és lenyomott, és hát finom se volt velem éppenséggel.

akkor meglepődtem rendesen, de soha többet nem került sor ilyesmire, sőt szóba se került a dolog köztünk, és így utólag hatalmas élmény az életemben :)

2017. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok erotikus kalandom volt. Leginkább külső helyszínekhez kötődnek, ahol szexeltem. Egy vár bástyájának tetején, a tengerparton sziklák között, Velencei tóban, csónakban, vízibiciklin, távolsági busz hátsó ülésén, mozi hátsó sorában, Margitszigeten, hotel erkélyén. S azt gondolom, hogy akár megláthattak volna, de nem láttak, de az a tudat, hogy megláthatnak még jobban lázba hoz engem legalábbis. Nem tudom ki hogy van vele.
2017. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami így extrább és eszembe jut... Exemmel kb 1 hónapja jártunk, és elhívott a nagybátyja esküvőjére. Már a lagzis rész volt, sokat ittunk, kimentünk cigizni.

Volt ott egy templom, kis kertrésszel.

Rólam tudni kell, nálam nyalás, előjáték, orgazmus nélkül nincs szex, na meg nem sokkal előtte volt vele az első szex, gátlásos is voltam.

Na de ott akkor neki dőltem a falnak, letoltam a gatyám, és megkérdeztem, most vár még valamire, vagy szexelünk végre...

Utána azt mondta, nagyon meglepődött, mert ezt nem nézte ki belőlem...

2017. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 2 válaszoló ötlete nekem is tetszene...remélem egyszer teljesül!
2017. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!