Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt az eddigi legerotikusa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legerotikusabb élményetek?

Figyelt kérdés

Olyan élményekre gondolok,amik még a mai napig is felizgatnak/szívesen gondoltok vissza minden pillanatára.

Mesélhettek hosszabban is.

Az akkori korotokat és nemeteket is írjátok le.



2017. jan. 31. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy szabadtéri koncerten, egy vadidegennel, annyira egymásba gabalyodtunk...


Életemben nem csináltam még ilyet nem voltam könnyen kapható soha. Nem is csináltam ilyet többet, de ott akkor teljesen elöntött a vágy, magam sem hittem el, hogy ilyen létezik, hogy ilyet érezhetek egy tök ismeretlen férfi iránt. A vicc vagy inkább, szánalmas az az, hogy szinte nem is szóltunk egymáshoz, végig csak szemeztünk, majd jöttek az érintések, majd a csók és teljesen elvarázsolt, hogy mennyire férfias volt és erős és izgató. Felkapott és egy épület háta mögött a falnak döntött, majd egymásnak estünk. Soha nem élveztem akkorát, mint akkor. A "szerencse" az egészben, hogy még ekkora hév mellett is, legalább volt, annyi eszem, hogy gumit húzzunk.


Ma már házas vagyok, nem tudnám megcsalni a férjem és józan ésszel nem is mennék bele soha ilyenbe.


Szinte, még ma sem hiszem el, hogy az ott, akkor, én voltam, de erre örökké emlékezni fogok, mert hihetetlen, hogy egy ismeretlen, milyen gyönyört tudott okozni és, hogy mennyire egy hullámhosszon voltunk.


Akkor még egy naiv, buta 19 éves lány voltam.

2017. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi, hogy szex után összebújtunk, én háttal a páromnak, ő hanyatt, és a párom elkezdte simogatni a testem. Kb 10 perc után szóltam neki, hogy nehogy felizgasd ám magad!  Mire érzékien a fülembe súgta, hogy "Már késő.." aztán folytattuk még egy menettel... És ha felidézem most is folytatnám vele egy menettel...
2017. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!