Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez működhetne?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez működhetne? Aszexuális lányokkal kapcsolatos kérdés.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszene ha lenne egy aszexuális barátnőm, és erényövben tartana, esetleg néha megengedné hogy magamnak kiverjem. Az meg jobban izgatna ha ezzel mindenféle dologra rávenne, amire csak szeretne.
2017. febr. 17. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, te beteg vagy :)
2017. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fizetett dominák teljesen az álmaidat valositanák meg. Ha neked ez kell????????
2017. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nincsenek ilyen lányok sajna :(
2017. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha aszexuális akkor szerintem ebben nem élvezne semmit...
2017. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Az meg jobban izgatna ha ezzel mindenféle dologra rávenne, amire csak szeretne."


Mármint mire venne rá? Az aszexuálisak nem fognak téged szexuális dolgokra rávenni, mivel ASZEXUÁLISAK. Maximum ha nincs szexundoruk, csak szemleges nekik a szex, akkor, habár ők nem igénylik, a te kedvedért néha bevállalnak egy-egy szexet, de ez biztosan nem olyan jó élmény, mint egy nem aszexuális partnerrel szeretkezni, aki kívánja a szexet.

2017. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Bennem is ez merűltfel, de azóta rájöttem, hogy a kérdező (sztem) arra gondol, hogy az izgatná Őt szexuálisan, ha nem szexuális dologra vennék rá... Pl. takarítás, vagy ami a lány érdeke.
2017. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagyis így valamennyire logikus.
2017. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak szerintem egy aszexuális eleve nem szívesen izgat fel bárkit is szexuálisan. Én legalábbis aszexuálisként kellemetlenül érzem magam, ha észreveszem, hogy valaki megkíván vagy felizgul tőlem, nem hogy még direkt ki is provokáljam.
2017. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!