Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehet kimozgatni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet kimozgatni a komfortzónájából egy szexuálisan konzervatív nőt?

Figyelt kérdés

Elsősorban jó lenne olyan hölgyek véleményét olvasni, akik szintén zárkózottak (voltak) mindenféle újdonság elől. Mivel sikerült mégis kilépni a komfortzónából? Gondolok itt arra, hogy jó lenne túllépni az esti hálószoba 2-3 pózos gyakorlaton. Én már gondoltam hármasra, vagy például a hancúr párbaj nevű társasra. De van valami konkrét, "jól működő" ötlete valakinek?


Köszönöm!


2017. febr. 17. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Téged hogyan lehetne rávenni arra, hogy egy felcsatolhatóssal megdugjon a párod? Nos, ugyanez a helyzet vele is.


23/F

2017. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
támadd le kötözd ki ki aztán fenekeld el az kihozza a komfortzónájából
2017. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Félreértettétek (vagy lehet rosszul fogalmaztam), nem megerőszakolni akarom.

Hátha valami felkelti z érdeklődését, ami nekem eddig nem jutott eszembe.


Amúgy nagyon vicceseket írtatok, kreatívak vagytok!

2017. febr. 17. 22:15
 4/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A szerelem... kb rávett arra, hogy meztelenül pancsikáljak egy akkor még csak barátnak vallott, valakivel, egy illegális helyen.

Rávett arra, hogy elkezdjen érdekelni az orális szex.

Hogy nyilvános helyen csináljuk, hogy úgy csináljuk, hogy bármikor lebukhassunk.


A szerelem nagyon sok mindenre rá tudott venni.

2017. febr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!