Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lahatsz hogy nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lahatsz hogy nekem mindíg csak az ilyen "rossz fiúk" tetszenek? Szexben is pont úgy mint kapcsolatban.18l

Figyelt kérdés

Sokszor tetszett már srác de mindíg azok akik balhésak és nem értem ezt pl az mégjobb ha van tetkója is 😍

És mindíg ezeket a srácokat választom ki szexre meg kapcsolatra is


2017. febr. 17. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, mert azok jobban vonzanak illetve az "átlagos" fiúk túl unalmasak számodra.
2017. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat lehet az*
2017. febr. 17. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert azokban latod a ferfit, es ennyit ertekel az eszed!
2017. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy tetoválástól senki nem lesz rossz fiú. Mit értesz ezalatt? Neked egy bizonyos stílusú férfiak jönnek be, olyan mint másnak a szőke vagy a barna. Ez a zsánered. Ennyi..


24N

2017. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Ennek az egésznek rém egyszerű oka van. A felnőtt lányok (nők), és főként a fiatal lányok (14-30) a vagány, kicsit vagy nagyon balhés fiúkhoz vonzódnak. Ezeknek a fiúknak bármikor odaadnák magukat, hiszen egy olyan (a csínytevései miatt) számukra "férfias" lénnyel találkoznak, akiben meglátják a férfias határozottságot, önbizalmat, erőt, stb. (Ekkor van a "vizesedési" effektus a lányoknál.)

Az átlag fiúknak - akiknek megjegyzem, hogy sokkal komolyabb az erkölcsük, és valójában jobban tisztelik a NŐT - azért nehezen jön össze a párkapcsolat kialakítása, mert ők nem tudják kifejteni azt az "izgató hatást" a nőkre. (Pedig ezek a srácok messze többet raknak le az asztalra egy kapcsolatért és a magáért a nőért, mint mások.)

2017. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
a nők jórésze mazochista, szeret szenvedni... ezért vonzóbbak a nagy többség számára azok, akik miatt majd szenvednek, akár fizikálisan, akár lelkileg.
2017. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Kétszer is leírod, hogy mindíg. Nos, nem vagy egy észkombájn, ez az oka ennek a jelenségnek.
2017. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Majd a csávó mellé szerezz egy vak komondort is, hogy legyen kire kenned a sebhelyeket.

(és igen, tetovált vagyok)

2017. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!