Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a fiú már a negyedik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú már a negyedik randim felhozza a sexet akkor valószínűleg csak sexelni akar?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy fiúval.Először nagyon rendes volt, nem nyomult, beszélgettünk, ami miatt nagyon meg is tetszett. A gond az hogy mostmár (kb a harmadik-negyedik randi óta) folyton a sexrol beszél, hogy milyen jo volna velem, mennyire szertné már velem, milyen lenne közöttünk a sex stb.

Engem kicsit zavar, mert ugy érzem csak azt akarja. Elmondása szerint nem csak azt szeretné, járna velem meg szeretne.Én várnák ezzel minimum 3-4 hónapot hogy jobban megismerjem, de ő ezt sokallja. Bejön nekem azért nem is hagyom ott, de most tanácstalan vagyok. Szerintetek?

Én 19 lány ő 21 fiú.


2017. febr. 18. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy tartom hogy a szex egy kapcsolat része, amire sajátos személyem szerint érthető ha egy évnél tovább nem akar várni rá a másik fél, de ha szeretitek egymást akkor mehet:)
2017. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nen CSAK sexet akar, de a kapcsolat 90%-a abból fog álni...
2017. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első randin is szexelek, ha úgy van. Nem befolyásolja azt, amit eredetileg terveztem a lánnyal. A szex pedig szinte mindíg téma, nem csak randin, bár ott viszonylag kevesebb százalékban. Bár én speciel őszintén megszoktam mondani, ha csak szexre tervezek az illetővel, és valjuk be, a többség ezt nem teszi meg xd


Vegyük az alap szitut. Csaj vagy, és már most felmerült benned az hogy csak szexet akar. Mivel általában rosszúl választotok, lehet tényleg csak arra kellesz xD De mivel csaj vagy, az is lehet, hogy csak túl komplikálod xD


Minden bántás nélkül, ti se tudjátok mit akartok, mi se fogunk kiigazodni rajtatok.


Szóval te ismered a srácot, te tudod eldönteni mit akarhat, igazat mond-e.


Az hogy felhozta a szexet, nem azt jelenti, hogy csak azt akar. Lehet, hogy simán érdeklődik! Mennyire egyezik a szexualitásotok, mit szerettek, mert egy kapcsolatban, igenis fontos a szex.


22F

2017. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindig a lányok hozták fel a szexet, volt, hogy az első randin, de volt, hogy a másodikon. Már maga a téma nem az első, vagy második randira való.


Bevallom engem zavart, ezekből nem is lett semmi komoly kapcsolat. - egy 30 közeli fiú


Viszont azt látom, hogy csomó lány, csak akkor lép (valamilyen irányba, úgy értem el, vagy közelebb), ha bedobják a szex témát, addig hiába írsz verset neki, hiába adsz virágot.


Biztos a lányok is így látják, de mi lenne, ha a szexről ezentúl otthon beszélnénk és nem a randin, nyilvános helyen, vagy az utcán?


Jó lenne érzelmi alapon építeni a párkapcsolatokat végre!

2017. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha megvan az érzelmi része, akkor a biológiai része úgy is működik majd jó esetben!


Pl. arról sem szoktam senkivel beszélgetni, hogy jé, érzed, hogy működnek a fizika törvényei, pl. gravitáció?

A biológia törvényszerűségeiről sem szoktam... :-)

2017. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem lehet leírni normálisan hogy SZEX, miért kell úgy írni ezt a ku*va szót hogy SEX. már magyarul nem is lehet leírni?
2017. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!