Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális az, ha a férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a férfi a negyedik randin már szexet akar?

Figyelt kérdés

Ráadásul ekkor volt az első csók is,de csókolózás közben remegett a lába és kimondta,hogy kíván és velem akar lenni...Jelzem, nem tini, hanem 40 éves férfi.

Eltúlozta??Vagy én túlzom el a reakciót?



2013. aug. 8. 06:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem csak a negyediken akarta.
2013. aug. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem normális, már ez első akarnia kellett volna.
2013. aug. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen normális. Ennyi idősen mire várjon hónapokig?
2013. aug. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*elsőn
2013. aug. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Mi férfiak már az elsőn szexet akarunk általában,de azért szoktunk várni nehogy gyors legyen a lánynak.Én a múltkor a 2.-on bepróbálkoztam,és igent mondott!:D Pedig nem is gondoltam volna...
2013. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy mégis? >.O
2013. aug. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok
2013. aug. 8. 08:32
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges férfi már az első randi előtt is szexet akar, csak felfogja, hogy a nők általában nem így működnek. Egyikőtök sem tini már, nem vagytok szüzek, nem vagytok tapasztalatlanok, miért ne próbálkozhatna be?


Persze, ez nem jelenti azt, hogy neked igent kell mondanod, csak azt, hogy ő nem tett semmi rosszat. Egy 17-18 éves csajnál nem próbálkoznék be ennyi idő után, mert megijeszthetem vele, vagy éppen belemegy, aztán meg megbánja és én leszek a bűnös. Egy harminc éves csajnál már nem finomkodnék ennyire: felnőtt nő, ha nem akarja, majd megmondja.

2013. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
30 éves nőnél természetes a szex,egy felnőtt nőről van szó aki pontosan tudja ,hogy mit adhat és mit kaphat egy férfitól.Te elutasítottad?
2013. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Már az első randin szexet akart.

Én nőként nem szoktam húzni, mert ugyanúgy kívánom a szexet, ha nem jobban. És még soha nem volt ebből "gondom", az elsőrandis szexből is lehet ugyanolyan jó kapcsolat, mint ha halogatod akármeddig.

2013. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!