Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire könnyen mennétek bele egy interneten megismert fiúval a szexbe?

Figyelt kérdés
18 éves, jóképű, sportos, intelligens, humoros srác. Írjatok a válsz után kort is légyszi:)
2017. febr. 18. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt akarsz ismerkedni, mi?:D 34L
2017. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer anno nagyon régen chat.hun megismertem egy lányt rávettem hogy jöjjön el hozzám és szexeljünk, mindezt kb másfélóra alatt, de utána olyan szinten gáznak éreztem magam, hogy évekig chat.hu közelébe se néztem :D
2017. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. En is a neten ismertem meg a baratom, fel evig csak Facebookon beszélgettünk, aztán randizni kezdtük, utana volt szex is. De egy full ismeretlennel szoba se jöhetne!
2017. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha az első találkozás után még 1 hónapot vár és még akkor is érdeklem, akkor nyerhet. talán. de lehet 3 hónap lesz.
2017. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, a párommal egy hét után (sőt, előbb, harmadik randin) lefeküdtünk, de akkor már fél éve chateltünk.
2017. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!