Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Naiv dolog az, ha én már...

Naiv dolog az, ha én már teljesen megbízok egy interneten megismert haveromban?

Figyelt kérdés

Évek óta beszélünk interneten, aztán párszor élőben is találkozunk és jó volt. Szerinte is jók voltak a találkozások, szerintem is, és teljesen megbizhatónak is tűnik.

Naiv dolog ennyi után teljesen megbízni valakiben, aki olyan jó embernek tűnik alapból hogy még a légynek se nagyon ártana?


2015. dec. 9. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért teszel fel egy ennyire hülye kérdést?

"Évek óta beszélünk interneten" - egy szélhámos nem fog évekig foglalkozni veled. Ráadásul évek alatt kiismerted.

"párszor élőben is találkozunk és jó volt" - személyesen is ismered, jó volt , nem károsított meg.


Akkor meg miről van szó?

2015. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit ajánlott ? Szerelmet, pénzt, hogy világhírű énekesnőt csinál belőled ? Érdeklődött, hogy mennyi pénzed, vagyonod van ?
2015. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az, de a bakkártyád pinkódját ne add meg neki.
2015. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem naiv dolog.


Nekem is van 2 netes barátom akikkel hetente tuti beszélek és már találkoztam is velük.Rendesek,normálisak. 2-3 éve ismerem őket.


Ennyi ideig egy szélhámos aki esetleg ki akar használni az nem tartja a kapcsolatot. Nem érdeklődik. Nem érné meg neki.


Ha már évekről beszélünk meg találkozásokról személyesről ami jó is,hát akkor nincs miről beszélni :)

2015. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, ennyi után megalapozott a bizalom.
2015. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!