Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A normalis emberek naponta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normalis emberek naponta hanyszor szexelnek? Ami a nőnek is jó és kielégitő? És mekkora az ideal f. Hossz? Hány évesen keztétek a maszturbal?

Figyelt kérdés

#szex #méret #naszturbálció #vast
2017. febr. 19. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi napi átlagosan 1-2 alkalommal igényeljük is, de aki ritkábban vagy többször az ugyszintén normális. Nekem 16,5 centi, de a barátnőm meg van vele elégedve így nincs komplexusom emiatt. Először 12-13 évesen az első magölésem óta fejem a kígyót.
2017. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik nap sem egyforma igy nehez behatarolni a kerdest
2017. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi 3x mint a kávé. 16 centinél ne legyen hosszabb és 3 centinél ne legyen vastagabb. 17 évesen maszturbáltam először. 23 L
2017. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akarod kérdezni, havonta hányszor... Gondolom elírtad. :D
2017. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfuggo... mindegyik paromat ugyanugy szerettem, vonzodtam hozza, megis mas volt mindig... volt akivel naponta tobbszor is igenyeltem volt akivel sokszor meg havi 1x sem. Nalam ez nagyon valtozo
2017. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!