Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 honapos a kislanyom es...

22 honapos a kislanyom es naponta tobbszor maszturbal! Szerintetek lehet vagy kell valamit csinalnunk? Tanacstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Kb 2-3 honappal ezelott kezdte! Hasra fordul, punciahoz szorit egy macit, vagy parnat, stb, es dorzsoli magat hozza (tipikus szexualis mozdulatokkal)(van rajta pelenka is), de ha mas nincs keznel, akkor a kis kezet. Eloszor csak mosolyogtunk rajta a ferjemmel, de mostanra kezdunk ketsegbe esni, mert nemhogy abbahagyna, egyre tobbszor csinalja naponta. Mit lehet vele csinalni? Vagy kell egyaltalan?
2010. febr. 14. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Drasztikusan beavatkozni biztosan nem szabad, azt jól csináltátok eddig is, mert az többet árt!

Hogyan telnek egyébként a napjai? Sokat foglalkoztok vele, eleget "szeretgetitek"? Valószínűleg kompenzál ezzel valamit, ami hiányzik neki. (Ranschburg Jenőnél olvastam ugyanilyen esetről, ő írta hogy ez lehet az ok), nekünk eddig nincs ilyen tapasztalatunk.

2010. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Soha nem tapasztaltunk ilyesmit, pedig van 1 nagy lanyunk is. Sot! nem is hallottam meg ilyenrol, hogy ilyen kicsi gyerek csinalna. Sokat foglalkozunk vele, O a csalad szeme-fenye. Sokat olvasunk, epitunk, van parkereso jatek, azt nagyon szereti, babazik...Naponta kb 1-2 ora amikor egyedul foglalja le magat. Ill akkor is "segit" mosni, teregetni, takaritani, fozni. Fontosnak erzi tole magat.
2010. febr. 14. 18:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Olvastam erről régebben egy cikket. Ha megtalálom belinkelem neked.
2010. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
azt hiszem ez az: [link]
2010. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy anyuka ugyanezt kérdezte egy fórumon, és a doki ezt válaszolta neki: "A 2 éves korosztály testrészeivel ismerkedik és ez ezzel is járhat. Sokszor fordulnak hozzám ilyen problémával és leginkább az elterelés segíthet, aztán majd elhagyja."

Ne ijesszétek meg, vagy tiltsátok, mert ez később gondot okozhat, inkább valami játékot használjatok.

2010. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Én is csináltam,rámszóltak szépen ki is hatott a későbbi szexuális életemre...gátlásos lettem.


Nem szabad rájuk szólni, ha más előtt csinálná kell elterelni a figyelmét,de semmiképp sem szabad ezért büntetni,ráparancsolni stb.Hagyd hadd tegye amit kell.

2010. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Soha nem szoltunk ra, tudatlanul is ugy gondoltuk, hogy az semmikeppen nem lehet megoldas.

Koszi a linket, elolvastam. Nem erzem ugy, hogy a kislanynak barmilyen erzelmi problemaja lenne, nyugodt, kiegyensulyozott, jokedvu. Leginkabb azert erdekelt, hogy mit tudok tenni ilyenkor, mert csinalja amikor ugy gondolja, es van egy 9,5 eves lanyom is, aki mar megkerdezte, hogy mit csinal ilyenkor a huga.? Nem akartam neki hazudni, de meg korainak gondolom az O felvilagositasat, igy annyit valaszoltam, nem igazan tudom, ne foglalkozzon vele, szereti ezt csinalni a huga. Ez ki is elegitette eddig a kivancsisagat.

2010. febr. 14. 21:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Olvass utána a pszihoszexuális fejlődésnek és megérted miért csinálja a kislány.( google)
2010. febr. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj! Ne szólj érte! Más kislány is izgatja a punciját, kisfiúk a fütyijüket. Csak ha más előtt csinálja, tereld el a figyelmét, és ha már megérti, szépen mondd el neki, hogy más előtt nem illik. Ha egyedül csinálja, semmi baj nincs.
2010. febr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is csináltam,és jó nagy pofonnal értették meg velem,hogy nem szabad.A mai napig rossz emlék,23 éves vagyok.
2010. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!