Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek? Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Hogyan mondjam meg a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy sokszor maszturbálok. Egy nap akár 4 is meg van. Nem vicc. Mások azt mondják ennyi nem is lehet,pedig nekem ennyi van, de van hogy napi 2 és kész.

Elhatároztam, hogy leszokom erről a dologról. Vettem egy erényövet: [link]


Hogyan tudnám ezt beadni a barátnőmnek? Mondtam már, hogy sokszor kiverem, na de azt nem tudja, hogy hányszor. Félek szakít velem!



2017. febr. 21. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ülj le szépen vele és beszéld meg, hogy téged ez zavar, és szeretnél változtatni ezen, de úgy érzed, csak akkor sikerülhet, ha ő is támogat és segít téged ebben. magyarázd el neki hogy azt szeretnéd ha csakis kizárólag vele élvezhetnél el és szükséged van a támogatására ehhez. mondd el hogy te úgy gondoltad, egy erényöv segíthet megoldani ezt a problémát, és szeretnéd ha ő kezelné a kulcsát, hogy te ne eshess kísértésbe
2017. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez akarat kérdése felesleges szerintem az erényöv. Próbálj másra koncentrálni (mozogni, gépezni, olvasni) lényeg az hogy ne gondolj arra. És menni fog sok sikert :)
2017. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. próbáltam már máshogy megoldani, de nem nagyon megy. Remélem ez a megoldás jó lesz. Az 1. tetszett nagyon mert ez pont témához illett.
2017. febr. 21. 17:16
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért probléma ez? Ha nincs szex, én is keverem naponta kétszer legalább.


42/F

2017. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sokat elvesz az időmből. és úgy érzem ez olyan mint egy megcsalás.
2017. febr. 21. 18:15
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Miért szakítana emiatt? Nem a szomszédasszony veri ki neked, hanem te saját magad.
2017. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem amiatt szakít mert verem, hanem az erényöves dolog miatt.
2017. febr. 22. 17:17
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont ugyanez volt! Én is egy éve kezdtem el erényövet hordani, és bevált. A barátnőm már az elejétől benne volt.

Szerintem mondd el neki nyugodtan, azontúl h megoldás a problémádra kiváló játékszer ha szeretitek a lightosabb bdsm-et :)

24/F

2017. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Bevallottad neki?
2017. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen. Elfogadta. Az erényövem hamarosan megérkezik.
2017. márc. 28. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!