Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy ízgatnak a "szájkrémes" játékok_ Mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés

már egy idelye ízgat a gondola meg nagyon tetszik és szeretném vele kipróbálni de nem tudom hogy kéne felvezetni

egyébként nem nagyon kisérletezős az ágyban meg általában a csak a misszionárius pózban szexelünk de le szokott néha ...-ni is szóval lehet nem állna tőle távol

de nem tudom hogy mondjam meg neki


lányok ti mit szólnátok_


2016. aug. 11. 18:24
 1/8 icu75 ***** válasza:
100%
Szájkrém XD bekened az ajkait ki ne száradjon "vitaminos krémmel" ?
2016. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

légyszi mondd el mi az,mert én túl prűd vagyok és nem hallottam még róla.

A szájába akarsz elmenni?

2016. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

neeem. :D

hanem amikor elélvezek a szájára élvezek el és szétkenem a saját spermámat a száján aztán így csókolózunk meg végig puszilgatjuk egymást miközben így kicsit szétkenjük egymáson (aztan max meg egy romantikus tusolas egyutt)

2016. aug. 11. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:
második vagyok,ez nem hangzik rosszul én simán belemennék...:D
2016. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SIDLER22 ***** válasza:
Szerintem undorító dolog a saját spermádat szopogatni a barátnődről. Bár ez még kiderül. Lehet hogy nekem is változik az ízlésem.
2016. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem ízgató főleg hogy rajta van
2016. aug. 11. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom barátnőd mit szólna hozzá de ha a pasim ezt kérné tőlem én simán benne lennék. :)

Nem is rossz ötlet...lehet megcsinálom vele. Köszi a tippet. ^^ :P

2016. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

haha szivesen :D

de hogy kozoljem vele akkor?

2016. aug. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!