Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Miért léptetek félre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért léptetek félre?

Figyelt kérdés
én egy megcsalt nő vagyok, választ sose kaptam a miértre, csak mellébeszélést, hogy nem tudja megmondani és hogy tudja én vagyok a legjobb nő a világon...csak a szokásos sablonos duma. az ágyban soha nem volt gond, semmire nem mondtam nemet, és mellette imádtam őt, házias vagyok, nem olyan aki nem csinál semmit, vagy olyan akit ki kell szolgálni, vagy pénzt költet magára. Olyan pasik válaszát várom akik félreléptek. Kort is írjatok légyszi
2017. febr. 21. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Nos, én nem csaltam meg a páromat, hanem elhagytam, miután őszintén megbeszéltem vele, hogy mit hiányolok. Volt egy olyan szexuális vágyam, ami neki már sok volt, viszont számomra anélkül sosem volt teljes a szex.


23/F

2017. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajna a szex miatt léptem felre régen..
2017. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szex miatt!
2017. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és megbántátok????
2017. febr. 21. 22:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Azóta megismerkedtem azzal a lánnyal, akivel minden rendben van köztünk.


23/F

2017. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
nem,akkor étterembe megyünk enni ahol nagyobb a választék.
2017. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
sima kanosságból,a változatosság iránti igényből és önigazolásból,mélyebb vagy komolyabb érzelmi kapcsolat kialakítása nélkül.
2017. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Én mindig hűseges voltam de volt egy olyan párom, akit megcsaltam. Nem derült ki soha és nem is bántam meg. Egy hazugsága miatt és mert nem volt őszonte alakult át valami bennem. Szex miatt sosem kellett félrelépnem, mert mindenkitől napi szinten többször megkaptam mindent. Tudom jobb lett volna ilyenkor szakítani azonnal, de az adott helyzet miatt úgy maradtunk, amit most nem elemeznék ki. Pont most lesz 3 hónapja, hogy szakítottamm a fent említett leányzóval. 39/F
2017. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
én nem léptem félre, de úgy tudom elképzelni, hogy egyszerűen unalmas lesz az életem és kell valami. Ez lehet egy sportkocsi, de az is lehet, hogy pont ekkor kezd el veled flörtölni egy szép csajszi aki teljesen le vesz a lábadról.
2017. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A kevés szex,az elutasítások miatt,amin megbeszélések után sem volt hajlandó változtatni a párom. Abszolút nem bántam meg.
2017. márc. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!