Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyi idő alatt...

Férfiak, mennyi idő alatt léptetek túl a szakításon illetve lett új barátnőtök?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!:)
2011. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1 évig szenvedtem majd megláttam volt barátnőm az új barátjával rá 2 hónapra sikerült túl tennem rajta és lett új barátnőm! :) De ismerek olyat aki 2-3 hónap után új barátnőre lelt.. :D
2011. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
8 év utáni elköltözéstől számított fél év múlva.
2011. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A leggyorsabb 2 óra, a leglassabb 2-3 hónap volt eddig.
2011. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

párom komoly kapcsolata előttem kb 4 évvel ért véget, de elmondása szerint két és fél évet pár hónap alatt kiheverte, engem meg utána két évvel ismert meg.

nekem a leghúzósabb csalódás két évig hatott ki, nem is a fiú hiányzott, hanem a bizalmam rengett meg.

2011. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 3 éve történt és a mai napig nem léptem túl rajta. Nem volt azóta senkim és nem is lesz.
2011. okt. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Új barátnöt találtam elég hamar, de új szerelmet nem.

Ki voltam készülve a szakítás után, majd rá 2 hónapra találkoztunk és Ö még ugyan olyan szerelmes volt belém, mint Én belé az eleje óta.

Jól esett, megnyugodtam, de ugyanakkor rájöttem, hogy olyan emberrel voltam együtt sokáig, olyanba szerettem bele, aki az anyagi javakat részesíti elönyben az érzelmeknél.


Teljesen vagyok túl rajta, mert porig alázott és azóta nincs normális kapcsolatom.

Az van bennem, hogy iszonyat tanultnak és pénzesnek kell lennem, hogy lehessen valakim.

2011. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, ez 2 éve történt...
2011. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!