Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell egy srác tudtára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy srác tudtára adni azt, hogy szexet nem de orális szexet akarok tőle?

Figyelt kérdés

Van egy haverom akivel beszéltünk róla, hogy pár dolgot kipróbálhatnánk egymáson de én mondtam neki, hogy szexen kívül bármit mert még nem akarom elveszíteni a szüzességem és ő meg kérdezte, hogy mire gondolok és én nyilván nem mondtam ki a dolgokat. Ezt, hogy adjam a tudtára?

Eddig még csókon kívül tovább nem jutottam egy sráccal sem de szívesen csinálnék többet is kézzel és szájjal is.


2017. febr. 22. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"nyilván nem mondtam ki a dolgokat" --- Pedig ki kéne mondani, különben, hogyan találja ki, hogy mit is szeretnél tőle valójában?
2017. febr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A száddal :D
2017. febr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha telapatikusan nem megy akkor csak a száddal tudod tudtára adni.
2017. febr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Valamit nem értek: ha azt mondtad neki, hogy szexen kívül bármit, akkor mit akarsz még a tudtára adni?

A haveroddal csak beszéltél? Vagy vele is csókolóztál? Ha legközelebb előfordul, tedd a kezed a nadrágja elejére, a röbbi kialakul. És hagyj neki egy kis időt, lehet, hogy neki még túl gyors a tempód.

2017. febr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Angyalom. Előveszed neki és el kezded szépen bőnyállal szopni... És közben mondod hogy csak szopni akarsz dugni nem.. 23 L
2017. febr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Szeretem az ötöst!
2017. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
ilyen szexkapcs engem is érdekelne,csak orál,ez jól hangzik :) /F
2017. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nyilván" miért nem mondtad el? Ha már csak úgy bevennéd a fas..zat a szádba, akkor kimondani miért ciki? Ha már azt várod tőle, hogy a csiklódat nyalja orgazmusig miért kell neki gondolatolvasónak lennie?


Csak azért kérdezem mert lehet, hogy ő arra gondolat, hogy te análisan akarod hogy megdugjon, de ő meg azt nem akarná.. vagy mi még rosszabb lehet, hogy azt hiszi, hogy őt akarod seg.gbe rakni, azt meg végképp nem akarná.


(OFF: de milyen király már, hogy most már a szűz lányok is csak úgy szopnak kíváncsiságból. Az én időmben meg úgy kellett csajozni, hogy csak na, meg teperni, hogy ez összejöjjön erre itt van egy akinek csak úgy a szájába élvezhet egy 'haver'. Respect a srácnak!)

2017. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tartod túl butának, akkor azt mondod neki, bármit lehet, kivéve bedugni. Ha ennyiből megérti, szerencséd van. Ha nem, akkor hülye.
2017. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!