Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? Nem akarom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarom elveszíteni a szüzességemet de akarok már valami sexel kapcsolatos dolgot csinálni vágyok rá nagyon.

Figyelt kérdés
Igazából lenne rá lehetőségem hogy történjen valami de mivel soha nem csináltam semmit fiúval így félek hogy elrontok valamit. Meg nem vagyok benne biztos hogy ki akarom próbálni a szopást viszont mivel nem szerelemből lenne ezért lehet elvárná.

2015. okt. 29. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk masztizz
2015. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szoktam masztizni nem keveset de pasit akarok egyedül már nem élvezem annyira mint régebben.
2015. okt. 29. 22:08
 3/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Petting ez a leggyakoribb
2015. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ha 18 éves elmúltál, írj privátba, ha nem akkor passz :D
2015. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Bizony a pettingnél nem kell szopni, (egyébként sehol nem kötelező) lehet kézimunkázni!

Keress hozzá egy másikkezdőt és rajta!

(fürge ujjak jeligére) :-)

2015. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
petting+ anál ;)
2015. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vagy inkább keress valakit aki kinyal, nem értem miért szopik a lányok többsége hamarabb mint, hogy kinyalatnák magukat :D
2015. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Itt egy srác aki mindenre kész írj nyugatan ha gondolod 20F
2015. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hát kislány egyszerű a megoldás ha fa sz kell akkor keresel magadnak.. ha nem akarsz szopni akkor mondod a fas zinak ha mázlid van és normálisat találsz akkor még jól is fog veled bánni :) , de én ezt férfiként mondom.. nem tudod miből maradsz ki, de lehet jobban jársz ha vársz egy keveset és szerelemből csinálod a dolgokat, de ha már nagyon szukás vagy akkor is válogass...
2015. okt. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!