Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretők! Buktatok már le?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Buktatok már le? Hogy történt?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 21:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%

Szerencsére még nem. :)

24F

2017. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%
Persze de én voltam az erősebb :)
2017. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%

Ránk nyitotta a férjem az ajtót, amikor csókolóztunk. :)

Nem kicsit lepődőtt meg amikor rájött, hogy az apjával csalom meg. Hátha még tudná, hogy a kislányom a féltestvére...De amiről nem tudunk az nem fáj. :)

2017. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez komoly? Mióta tart?
2017. febr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%

Igen komoly.

2 éve van viszonyom az apóssal.

2017. febr. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
és miért van viszonyod ? korotok ? és a férjedé ?
2017. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

Szent isten,ha nem kamu,akkor buszke lehetsz magadra,te kis ribizli.

apa,fia mindegy neked,egy csalad!!!:(

Romak vagytok,mert azok szoktak ilyet csinalni...undorito..

De a sors visszafizet mindent,nyugi.

Egy illeto no,volt szereto,most sok sok ev utan kapta meg gerinctelensegert a " jutalmat",egy gerincmutetet 32 evesen.

Ami kesik nem mulik..

2017. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%

A srác 22, én 20 vagyok, a barátnője is 20, mind egyetemisták.


Nyár óta ismerjük egymást, heti 1-2 alkalommal tudunk találkozni az ő albérletében. A csajával kb egy éve van együtt.


Én fizetős szakon vagyok és heti 30 órában diákmunkázom, hogy eltartsam magam, mert a családom nem tud támogatni. Úgyhogy tartós kapcsolatra amúgy sem lenne időm, ez így pont jó ami most van, mert a srác a szex közben még nagyon figyelmes, aranyos, normális, törődő velem is. "Ha lenne időm", simán beleszeretnék.

Egyszer otthagytam novemberben véletlenül egy gyapjú mellényemet nála és a barátnője megtalálta, de sikerült magát kimagyaráznia valami hülyeséggel, hogy az a lány lakótársáé végül (hárman laknak egy háromszobás albiban, egy sráccal és egy csajjal, mindkettő fedezi őt amúgy a csaja előtt).


Ő a második férfi az életemben. Előtte középiskolában volt egy kétéves kapcsolatom.

2017. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

7:

Nagypapám 30 évig csalta nagymamámat, mai napig boldogan élnek 80-85 éves koruk ellenére, normális felnőtté neveltek fel két gyereket és mai napig törődnek egymással, gondoskodnak egymásról


Ezt csak a hülyeségeidre írtam válaszul, amiket elmondtál.

2017. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
13%

7# Nem vagyunk romák, képzeld el.

Azt csinálok az életemmel,amit akarok.

Majd ha életvezetési tanácsadásra vágyom akkor hozzád fogok fordulni. De addig kímélj meg a véleményedtől.

2017. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!