Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják a nők hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a nők hogy szopás közben eljátszani hogy ráharap a f-ra az akkora poén hogy nevetni kell rajta? Én elsőre sem röhögtem szét magam ezen de így sokadjára előadni szerintem már borzasztó retard.

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
mert troll :D
2017. febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Legkozelebb nyalas kozben harapj a csiklojara. Vagy dugd fel nehany ujjad a seggebe. Hatha az is vicces lesz.
2017. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2

Erre még nem gondoltam hogy viszonozzam valahogy de biztos hogy sértődés lenne belőle.

Igazából abból is sértődés volt amikor finoman szoltam egy lánynak hogy ezt inkább ne csinálja sőt még az is hogy amikor ő ezen nevetett akkor én nem.

2017. febr. 23. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen liba csak ebbol tanul. De sztem jobb, ha passzolod mert hosszutavon ez meg okozhat gondokat.
2017. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Azert ne a csiklojara harapj rá, mert elájul. XD Az legalabb annyira ezekeny mint a ferfiak makkja. De valamilyen szinten tenyleg kellene 'viszonoznod' a kevmdvesseget.
2017. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én nem fogom viszonozni, nem vagyok surmó.

De értitek, hogy nem harap rá igazán csak eljátsza, hogy a fogaival kicsit ráharap és néz fel rám vigyorogva, hogy nevessek ezen mert szerinte ez mekkora vicc vagy poén vagy mittudom én mit gondol.

És ha azt látja hogy nem találom viccesnek akkor meglepődik, hogy most mi a bajom. De ezt ahogy írtam több nő is csinálja. Azért kérdezném hogy mi az oka mert tuti van itt is olyan.

2017. febr. 23. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert izgatónak találja. A vigyorgás nem azért van, mert vicces, hanem mert az élvezetet fejezi ki. A delikvens úgy gondolja, hogy az hogy gyengéden megharapdál, elhúzza a szopást, közben a szemedbe néz és elmosolyodik az izgatóan hat rád. Vannak pasik akiknek ez bejön, neked ezek szerint nem.
2017. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Wrong hole. Javaslom. Veletlenul.
2017. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Passzold át a csajt nekem!
2017. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!