Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 12 darabos óvszert hol tárolja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 darabos óvszert hol tároljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Nálam hagyta a barátom, párat elhasználtunk, de most egy ideig nem találkozunk. Hova tegyem hogy en legyen belőle baj? Köszi előre is
2017. febr. 23. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne belőle baj?
2017. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
100%
pl a szekrényedbe logó kabátod zsebébe
2017. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Zokni?
2017. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
tedd be a kanalak közé a fiókba
2017. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
első: azért, mert ha jól tudom nem érheti meleg vagy hideg, illetve nap :)
2017. febr. 23. 23:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Áááá ez fájt!


Kedves kérdező én veszek nektek naponta ha kell,de ne szaporodj légyszííí,hátha öröklődik a sötétség. Nem sértés,de ez....

2017. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem használunk ugyan óvszert, de úgy tudom, szobahőmérsékleten semmi baja nem lesz.

Nyugodtan teheted az éjjeliszekrény tetejére, vagy a szekrénybe.

2017. febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, hogy úgy. Azt hittem,hogy a szüleid elől akarod dugdosni, vagy ilyesmi. :D

Nyugodtan tedd éjjeli szekrény fiókjába, oróasztal fiókba, alsónemüs fiókba. Szoba hőmérsékleten semmi baja nem lesz!:)

2017. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na igen... ha nem kell dugdosni: akkor csak ne rakd ki az ablakba, NYÁRON... szóval oda rakd ahol megtalálod.


Ez nem homeopátiás "orvosság", hogy a mobiltelefon-sugárzás tönkretegye!

2017. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!