Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, engednétek a pasitokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, engednétek a pasitoknak a megerőszakolós szexet?

Figyelt kérdés
Szájbetapasztás, kezek lábak vagy össze vagy ágykerethez kötve és folytogatás is szerepelhetne benne.
2017. febr. 23. 23:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem izgatja kicsit a fantáziámat, de igazából valószínűleg nem tenném meg. Szóval nem.
2017. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Megerőszakolós szexet engedni? Nem ellentmondásos ez egy kicsit?
2017. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Jó is az :3
2017. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen,de csak a pasimnak,mivel izgat egy kicsit. Privit ne írj!
2017. febr. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

A folytogatast nem, de amugy igen, izgat :3.

(Van valakim nem kerek privit)

2017. febr. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

A második válasz jogos. :D

A kérdésben persze megerőszakolós szerepjátékról van szó igazából. :)


Egyébként nekem már volt részem hasonlóban, és máskor is engedném valószínűleg, mert izgat. Az is, ahol a pasi csak a puszta erejét használja, és lefog, miközben tiltakozni próbálok. Meg az is, ahol alapból az ágyhoz kötözve várom, és esélyem sincs ellenkezni.

2017. febr. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Éltem át nemierőszakot.. Szóval nem... De szerencsére a párom nem egy degenerált f...sz
2017. febr. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert senkiben se tudnék ennyire megbízni, egy ilyen játéknak könnyen lehet rossz vége is. Szeretem a kezemben tartani az irányítást, bepánikolok egy túlságosan elnyomó pasitól.
2017. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Igen és nagyon izgatott, de a folytogatást ő sem akarta és én sem engedtem volna.


De, volt már többször, hogy kikötözött vagy, hogy határozottabban rám nehezedett vagy lefogta a kezeim, nagyon izgató volt és nagyot is élveztem tőle. Pár hetente előfordul, hogy így is élvezzük egymást, máskor, viszont, én szeretek dominálni.


Élvezzük a változatosságot, a romantikusabb és a vadabb szexet, a hosszabb és rövidebb meneteket és a szerepjátékokat is. Nyitottak vagyunk és ez egy hosszú, boldog elégedett párkapcsolat alapja, hogy a szexben is passzoljunk és merjük kiélni, elmondani a vágyainkat.


(Szerintünk!)

2017. febr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát őszinte leszek nem lány vagyok,de ilyesmit egy idegennel jobb csinál.

Párkapcsolatban túl hiteltelen.Tényleg olyan,mintha színház lenne:D


Az idegennel meg az a baj,hogy ugye nem tudni mennyire beteges:D


Szóval inkább megmarad fantázia szinten ez sokaknak.

A fojtogatást leszámítva,abban nem tudom mit lehet élvezni.

2017. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!