Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolhat rólam ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam ezek után? Mit csináljak, írják neki, hogy félrement az üzenet és 1000 bocs, felejtse el vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégám, aki legyen Zoli, véletlenül megkapta azt az üzenetet, amit a legjobb barátomnak szántam, aki szintén Zoli.

Az üzenetben tulajdonképpen elég részletesen leírtam, hogy mikor és kivel hová megyek és mit akar velem csinálni a pasi, meg hogy én mit akarok a pasassal csinálni. A telóm jelezte, hogy kézbesítve van az üzenet, de válasz nem jött rá, azt az imassage nem mutatja hogy elolvasta e vagy nem... vér ciki...



2017. febr. 24. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd meg neki, hogy egy másik ugyan ezzel a névvel megáldott személynek szántad és sajnálod, vegye meg nem történtnek. Mindeképp, kevésbé ciki sztem, mint személyesen elmondani, ha kérdőre vonna.
2017. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg ciki.
2017. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
"imassage"? XD
2017. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

iMessage *

Azért örülök, hogy sikerült megragadnod a lényeget...

2017. febr. 24. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:
:DDDDD
2017. febr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól van na, nincs humorérzéked :) Mit tudsz tenni.... semmit, mert már elment az iMasszázs :) Elmondod, hogy nem ő volt az üzenetet cíkzettje. Én is jártam már így, hogy egy üzenetet félreküldött a volt párom. Nekem. Azóta nem beszélünk. Szerintem tedd te is ezt :)
2017. febr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb. ezt "Bocs, címjegyzékben mellényúltam, nem neked akartam küldeni." Mondjuk szerintem az is fura, hogy férfi baráttal beszéled meg azt, hogy mit akarsz csinálbi egy pasasassal.
2017. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!