Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek előfordult hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult hogy félrement egy intimebb üzenet, amit másvalakinek szántatok? Mit csináltatok akkor? Nem lett félreértés belőle?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
exemet Lucának hívták, az anyját meg úgy mentettem el, hogy Luca anyja és egyszer meló közben rámjött a szexéhség ezért gondoltam elküldök vmi mocskosat a nőmnek, hátha vevő most rá és partner lesz benne, de véletlenül az üzenet megírása után a címzettet egyel lejjebb nyomtam meg és jah, az anyósnak küldtem el :DD visszaírta, hogy most sajnos nincs otthon a lánya, de ha hazajön akkor átadja neki az üzenetet :D szererncsére egy nagyon fiatalos és humoros forma volt és nem ilyen kifeszült gyökér, mint pl. a mostani anyósom aki kitérne a hitéből egy olyan sms láttán :D ja és azóta sms-ben nem, csak telefonon bészélünk mocskos dolgokról :D
2014. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na ez jó történet :-)
2014. nov. 23. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!