Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért nem értik meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem értik meg a férfiak működését?

Figyelt kérdés

Sok konfliktus adódik abból, hogy a nő képtelen megérteni., hogy működik egy férfi teste:

- zavarja a nőket, hogy a férfi többször kívánja a szexet, pedig ez normális, lásd az állatvilágban, minél többször szexelni, magot elszórni stb.

- szintén gond nekik, ha a férfi előbb élvez el, pedig sok férfi ki tud elégülni 1 perc alatt is, a nőknek sokkal több idő kell (megjegyzem, a terhességnek nem is feltétele a nő orgazmusa, elég, ha a férfi elélvez). Nyugodtan maszturbálhat a nő, hogy gyorsabban elmenjen, ehelyett megy a sírás és a férfi hibáztatása, pedig ami a nőnek koreai, az a férfinek pont elég idő a csúcshoz

- végül az is probléma sok nőnek, ha a férfi elalszik szex után, pedig ténylegesen kifárad az élvezésben, de ezt nem értik meg

- és egy ráadás: sok nő azt hiszi, hogy a férfiak csak bemesélik nekik, hogy fájnak a tökeik, ha izgatás után a szex elmarad, pedig ez is tény, hogy ha nem elégül ki egy férfi, a felgyülemlett vér fájdalmat okoz a herékben, szóval nem csak úgy mondják


Persze, lehet mondani, hogy azért nem értik, mert nők, de akkor nem is kellene panaszkodniuk olyan miatt, amit nem éltek át, és csak magukból indulnak ki...



2017. febr. 25. 10:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! A kérdésed igen provokatív, de azért megválaszolom.

1. Én kívánás terén simán túlteszem a férjemet, mivel sokkal nagyobb az igényem mennyiség terén, mint az övé. Na erre varrjál gombot!:)

2. Nekem nem gond, ha a férjem hamar elmegy, ugyanis azonnal követem. Mivel teljesen ismerem a saját testem és a férjem is ismeri a testem, így annyira össze vagyunk hangolódva, hogy gyakorlatilag szinte mindig egyszerre megyünk el. Viszont ha mégis ő megy el előbb és nekem nem sikerülne, akkor nem egy önző f..sz, hogy úgy hagyjon, hanem befejezi másként, ez alap!

3. A maszturbálás nem tudja helyettesíteni a szex során átélt élvezeteket, szóval erről ennyit.

4. Szerinted a nők nem fáradtak sosem? Én pl. simán többet melózok, mint a férjem, mégsem sírok, hogy jaj, de fáradt vagyok, nekem még simán van energiám. Hozzáteszem, hogy ne általánosíts, szerencsére vannak még férfiak, akik nem lusta disznók és ha szexelni akarnak, akkor szexelni fognak és nem fordulnak be a fal felé aludni!

5. És kérdező nyugi, a nőknél az állandó orgazmus elmaradása ugyanúgy alhasi fájdalmakat okozhat és egyéb problémákat, úgyhogy meg ne sajnáljalak már, ha nem mész el. Akkor oldd meg magadnak, tudod, ott van a maszturbáció! :)

2017. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Az állatvilágod azért nem jó példa, mert ott a hím csak akkor tud szexelni, ha a nőstény éppen tüzel. Tehát csak egy nagyon rövid időhöz van kötve az egész, amíg mehet a szex (egy nőstény meg ugyanúgy több "magot is elszórat" a biztos megtermékenyülés érdekében, ezért van az, hogy egyes állatfajoknál az egész tüzelés ideje alatt a hím a nőstény mellett marad, mert egyébként a nőstény megszóratná magát más alfahímekkel is...nálunk meg kitatlálták az apasági tesztet).


A második pont a te gondod is. Ha nem akarod kielégíteni, akkor miért is akarna ő téged? A szex a a kötődésről is szól, ha túl vagy rajta egy perc alatt, akkor kár az energiáért.


Hány éves vagy? Ha már öregebb, akkor talán elhiszem, hogy kifáraszt az élvezés....1 perc alatt. xD


A tököd azért fáj, mert a nacid szorítja a feszülő farkad, nem?

2017. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő. Én van, hogy többször kívánom, mint a férfi. Bár ha úgy gondolkodnak a pasik, mint te, hogy lényeg az ő orgazmusa, nem csodálkozom, hogy sok nő nem akarja.


Nálam azzal indul a szex, hogy szépen egyéb módon kielégít a párom, aztán semmi gond, hogy ő mikor megy el. És ez nekem alap, anélkül nem szexelek.


A te hozzáállásoddal minden nő KÉNYSZERNEK éli meg a szexet, ba$zki...

Maszturbáljon, ha orgazmust akar? Akkor nem kell férfi se ennyi erővel...


A szex 90%-ban nem a gyereknemzés miatt van az embernél.


A nőnek ugyanúgy kegyetlen érzés fizikálisan, ha felizgulva hagyják orgazmus nélkül.


És nem utolsó sorban:

Ha rendesen kielégítesz egy nőt, hidd el, hogy ő is hullára fárad az élvezéstől.

Persze te ilyet nem tapasztaltál, nem vagyok meglepve.


(Dunába lőném az ilyen idiótákat, mint te vagy....)

2017. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
97%

Újabb nőgyűlölő.

Kedves kérdező, minek általánosítasz? Nem lehet, jogy te fogod ki a rossz nőket?


Például, én is többször mutatom ki hogy kívánom a páromat.

Ő attól még hogy nem mutatja, igenis gondol rá, hisz pasiból van.


A második meg azért gond ha pl egy pasi előbb elélvez, mert utána van mikor annyira elragadja őket a boldogsághormon, hogy amíg ezt ők kiélvezik, annyit a lány száraz lesz néha, egy kielégítetlen nőnek akár fájhat is a hasa alja, ha nem élvezett el. Vagy feszült is lehet. Előző párommal ez sokszor fordult elő. Ne a nőket szidd hogy nekik semmi sem jó. Te is egy jó példa vagy arra, hogy csak magaddal vagy elfoglalva. Neked ha jó, akkor a nő ne panaszkodjon hogy neki nem volt elég? :)


A nők tisztában vannak a TE tested működésével, de te nem vagy az övékkel.


Egy pasinak általában elég 10 perc is. Oké élvezzen el.


Egy nőnek kell akár 20 perc is.... mivel van akinek csikló orgazmusa van, van akinek hüvelyi. Az én esetemben nincs csikló orgazmus.Magamnak sem a csiklót, sem a hüvelyit nem tudlm elérni, viszont a párom őrületes csikló orgazmust szokott elérni a farkával és az ujjaival is. Ami nem mindig könnyű egy nőnek, csak ha el van eléggé lazulva.


Te sem örülnél, ha kifognál egy barátnőt, akinek sikerülne előbb elmennie, és utána menne zuhanyogni, mert neki megvolt, és megfeledtkezett rólad. Mert a nőkről te most kb úgy fogalmaztál, hogy nekik sehogy nem jó a szex, és te ezt nem vagy hajlandó jobbá tenni. Felháborító, hogy a hozzád hasonló pasik általánosítanak minket ;)


21/N

2017. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
viszont a párom őrületes csikló orgazmust szokott elérni - elírtam...hüvelyi
2017. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
A maszturbálásnál a csikló ingerlésére céloztam, bár ez neked nem esett le. Szex közben azt simogatva jelentősen előbb élvez el a nő, így hamar beteljesülhet ő is. Kb. ennyi a lényeg.
2017. febr. 25. 11:22
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Azt neked kéne simogatni. Társasjáték, add meg neki is az orgazmust!
2017. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
78%

Szex közben azt simogatva jelentősen előbb élvez el a nő, így hamar beteljesülhet ő is. Kb. ennyi a lényeg.


Nem csak paraszt vagy, de még hülye is és lenéző :D simogatással mikor tud elélvezni egy nő? Marhára nem vagy tisztába vele.

Leesett hogy nem szexről beszélsz, de tudtommal az előjáték odatartozik. Ha simogatsz egy nőt attól nem fog elélvezni. Kb az olyan mintha te a makkod hegyet simogatnád.....

És én nem általánosítottam, csak ha elolvasnád rájönnél, hogy én azt írtam le hogy nekem nem elég simán ha "simogatnak" hanem egy nőnek több kell annál. Engem ha simogat valaki soha a büdös életbe nem élveznék el. ÉN. De ezt írtam le.

2017. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
" hogy gyorsabban elmenjen, ehelyett megy a sírás és a férfi hibáztatása, pedig ami a nőnek koreai, az a férfinek pont elég idő a csúcshoz "- utolsó vagyok...erre válaszoltam csakhogy megértsed miért nem csak a maszturbálásfól írtam. :D
2017. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Naaa ez badarság!!


Az én barátnőm nem nyavalyog ilyen dolgok miatt.



Ő legalább annyira szereti a szexet mint én és neki is nagy étvágya van. Van amikor ő mászik rám és kezdeményez. Általában én, de mindig felizgatom és imádja a szexet velem.


A barátnőmnek soha nem volt baj, hogy az első menetet kb bírom 4 - 5 percig. Tudja, hogy gyorstüzelő vagyok. Elélvezek és pár perc múlva akcióba lépek újból. Utána már sokáig bírom. De a páromat nem zavarja, hogy ez így van. Sőt még imponál is neki. Volt, hogy ő neki volt orgazmusa elöbb és kicsit csillapodnia kellett, mert érzékeny volt.


Alvás. Na ez érdekes ugyanis nálunk ez konkrétan úgy van, hogy egy hosszabb menet utána párom a karomban is képes aludni. Este gyakran bealszik, de hozzám bújik és még piheg kicsit:D most ezért bántsam? Tudom, hogy ha fordítva lenne se zavarná őt ez. Én is elgyengülök néha, de inkább rá jellemző ez.


A páromnak ha valami nem tetszik, azt elmondja, de nem hisztizett, és nem voltak problémák. Már 3 éve együtt vagyunk, de soha nem rinyált.

2017. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!