Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reszleges fitymaszukulettel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reszleges fitymaszukulettel, ovszerrel szex?

Figyelt kérdés
Megvolt az elso egyuttletunk baratnommel. A helyzet az, hogy nekem reszleges fitymaszukuletem van, es hat amikor rahuztam az ovszert a farkamra meg minden jo volt, de amint elkezdodott az aktus, ereztem pici kellemetlenseget meg h csuszik fel a bor a farkamon, es feltem a fajdalomtol, ezert nem tudtam tokeletesen teljesiteni. Nem sokara baratnomhoz atmegyek, es megint szex lenne a program. Nincs valami megoldas arra, hogy kellemetlenseg nelkul tudjunk szexelni ovszerrel? Esetleg az ovszer belso reszenek bevizezese, hogy a sikosito ne legyen ott? (Amugy fontos, hogy merev allapotba KENYELMESEN a bor 3/4 reszet fedi a makknak. Eroltetessel, sikositoval talan 2/3)

2017. febr. 25. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kényelmesen 3/4-et fed, az nagyon súlyos szerintem. Síkosítóval erőltetéssel át kéne akadni legalább a makkon, nekem is ilyen, ezzel már kivitelezhető a szex, akkor is, ha az "átugrás után" egy milit se megy lejjebb. Forró vízben tornáztasd, ha pár hónapon belül nem javul, akkor menj el dokihoz. Mondom még egyszer, állva teljesen fel kéne tudni húzni. Az nem baj, ha az kicsit erőltetve megy, de mennie kéne. 24/F
2017. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha reszleges a fitymaszukulet, akkor nem sulyos..:) Akkor sulyos, ha lankadtan nem megy fel a fityma. Egy ideje tornaztatom. Eleinte meg lankadtan se ment fel, de mar felmegy!
2017. febr. 25. 14:38
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerűbb lenne dokihoz menni!
2017. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is részleges van, én is tornáztattam, és bevált! Mindig fürdéskor, és vagy 5-10 percig. Ezután minden rendben ment, a szexel sincsen baj! Most már hátra tudom húzni rendesen a fitymámat, egyáltalán nem fáj szeretkezés közben!
2017. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Mennyi ido volt?
2017. febr. 26. 08:41
 6/15 anonim válasza:

Kortól is függ a dolog, hogy mennyi időbe telik?


Hány éves vagy?

2017. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
15 eves vagyok
2017. febr. 27. 20:01
 8/15 anonim ***** válasza:

#5

Kb. 2 hónapig! De hidd el, hogy hatásos! Csak ennyi kell mindig fürdésnél!

Semmi probléma sincsen azóta sem.

Az óvszert pedig tudni kell használni, ez feltétlenül fontos, mert azzal is el lehet rontani mindent.

2017. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben koszi:))
2017. febr. 27. 23:41
 10/15 anonim ***** válasza:
És az ilyenek szexelnek már 15 évesen... Igen, irigy vagyok.
2017. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!