Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz, ha bérlek egy lakást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha bérlek egy lakást csak a szex miatt?

Figyelt kérdés

Elkezdtem elég jól keresni, de a szüleimmel élek egyelőre. Mivel nagyon megviselt a legutóbbi ex (kb. egy éve, hogy vége), mostanában főleg egy éjszakásaim vannak. Haza nem szeretem vinni ezeket a lányokat, szóval bérelnék egy kis lakást. Nagyjából 100 ezer lenne rezsivel együtt.

Ez nagyon fura?


2017. febr. 25. 12:13
1 2
 1/19 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Hacsak nem dugsz havi 20 csajjal egyszerűbb egy motel nem?
2017. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Akkor már nem lenne praktikusabb odaköltözni?
2017. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

hát a külön lakásban nincsen aki mosson főzzön, szóval kényelmesebb azért otthon anyucival...az alkalmi szexre meg egy lakás...

:D :D kérdező, nem vagy semmi.

Akkor már miért nem jársz k...vázni? Az kényelmesebb, olcsóbb.

2017. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy motel olcsóbb lenne, ahogy már írták, de qrvázni lehet, hogy még olcsóbb lenne.
2017. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem fizetek a szexért, és semmi kedvem egyedül élni.
2017. febr. 25. 14:20
 6/19 anonim ***** válasza:

Jön a jó idő, nem birod ki addig ? Nem sokaig kell fagyoskodni az utcán :D

Hülyeség csak ezért kibérelni egy lakást, de ha ennyire jól megy hát te tudod..:)

2017. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Csajhoz nem tudsz felmenni vagy haver lakását kölcsönkérni? Amúgy hasonló helyzetben leszek én is, otthon fogok lakni, mivel nem akarom kidobni az ablakon azt a pénzt albérletre, amit gyűjtögethetnék saját lakásra is.
2017. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetsz a szexért? Dehooogy. :) Csak százezret havonta. Ha van csaj, valóban el lehet menni szállodába. Olcsóbban jön ki. Én a többi pénzt inkább eltenném későbbre, hátha egyszer megjönne a kedvem a külön élethez...
2017. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem hívod meg a lányokat egy-két italra? Nem furikázod őket? Ha de, akkor igenis fizetsz a szexért.
2017. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem inkább szánalmas.


valaki a szüleivel él, nem önállósodik, mert fél tőle, vagy teljesen önállótlan, pedig megtehetné anyagilag.


de azért szex céljából havi százast kidob egy lakásra ahol pár éjszakát eltölt havonta valami random ribivel.


ezt én nem furának, hanem szánalmasnak nevezném.


Kérdező, mentálisan minden rendben van veled amúgy?

2017. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!