Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan álltok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álltok egy ilyen kérdéshez lányok?

Figyelt kérdés
Nos az a problémám, hogy a komolyabb kapcsolatom óta, másfél éve lett vége, nem volt normális barátnőm. Egy lánnyal feküdtem le de tényleg hónapos kihagyások vannak, de már kezd az agyamra menni ez a pangás. Ugyan is én egy tisztelettudó srácnak vallom magam nem igazán van pofám neki szegezni a csajoknak a kérdést, de ez nagyon nem célravezető a mai világban, hisz elkönyvelnek unalmasnak, még ha nem is vagyok az. Nem akarom úgy elvesztegetni a fiatal koromat, hogy normálisan próbálok ismerkedni és semmi sikere, ezért meg elgondolkodtam rajta mit vesztek azzal ha udvariasan megkérdezem a lányt ha van rá lehetőség, hogy nem szexelünk-e. Nem arra kell gondolni, hogy kő bunkó üzemmódba váltok és lenézem a nőket, egyszerűen csak azt kezdem észre venni, hogy ha próbálok udvarias lenni, úriember ugyanakkor határozott, arra nem igazán van igény, viszont fiúból vagyok és fiatal és most már ott tartok, hogy mit vesztek vele, ha rákérdezek ha adott rá a lehetőség. Nem vennétek zokon? Vagy hogyan állnátok egy ilyen kérdéshez? Ja igen, persze nem úgy, hogy minden random nőhöz oda megyek, hanem buliban vagy társaságban, ha megismerek valakit. 19F

2017. febr. 26. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább hívd meg egy italra.
2017. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pl ha italra hívnának meg akkor nem mondanék nemet. Ha meg helyes vagy bejössz a te tökösségedtől függene hogy mi lesz belőle. Na meg a szimpátiádtól de hívtak már meg sze.xre és lekoptattam a srácot és utál azóta. Na de ezt csak jó tanácsnak szánom ne írj privátot mert már öreg vagyok hozzád.
2017. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutott privatot irni de nem baj:D Egyebkent az italra meghivas alap dolog, azert irtam a vegen, hogy ha megismerek egy lanyt..nem csak koszones nelkul ezzel kezdem.
2017. febr. 26. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj. Ahogy írtad, kis ismerkedés után, ha nálam rá kérdeznél, és mondjuk úgy minden klappolna, vonzónak tartanálak, stb, akkor miért ne? Viszont ha el is utasítanám a dolgot, akkor sem írnálak le magamban, mert szeretem, ha valaki őszinte, és nem játszmázik. Az egyáltalán nem baj, ha tudatod valakivel, mit akarsz tőle. A gond ott kezdődik, ha a nemleges választ képtelen vagy feldolgozni, és átmész túl rámenősbe. Legalábbis én mindig így gondolkodtam. Ha bejön egy pasi, akkor jó tudni, hogy mire számítsak tőle. Aztán vagy-vagy. :)


21/L

2017. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ügyes vadász egyik fő erénye a türelem. Vannak kötelező körök, amiket le kell futni, ha nőt akarsz. Tudjátok mindketten, hogy mire megy ki a játék, hiszen egyikőtök sem most jött le a falvédőről, de mégsem szerencsés kimondani. Hidd el, jóval több eredményes cserkészeted lesz így, mintha lerohannád a csajt.
2017. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én. Nem, amúgy nem.

Szerintem meg lehet kérdezni simán, de lehet kevésbé célravezető, ha hamar felhozod a dolgot, mintha keresel egy barátnőt. Az tovább ott lesz, hogy kielégítse a vágyaidat, és nem kell mindig valaki újat keresni.

18/l

2017. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!