Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok egy ilyen kérdéshez/kereshez? Lányok, ti meg mernetek kérdezni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik, eddig 1 suliba jártunk, de O jövőre elmegy máshova ( messze).

Ő a népszerűbbek köze tartozik, én nem.



Baratnomnek írta, hogy X napon meg bejön a városba ( ő egy faluban el, a várostól nem olyan messze) mert edzése lesz es azt mondta, hogy akkor tudnek találkozni vele, de akkor meg nem tudta, hogy én vagyok az a lany, akiről baratnom beszél neki. Aztán mondta, hogy mondja el b.nom neki, hog ki az a lany mert akkor tudja, hogy kit keressen es akkor nem lesz csalódás a lánynak, ha odamegy, de nem tetszik neki.

Ezek utan kiderült a nevem.

Irtam a sracnak én is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..


Szívesen talalkoznek vele, mégha nem is tetszem neki, csak beszélgetni es akkor nézhetnem anélkül, hogy hülyének nézne, amiért folyamatosan őt nézem es hallhatnam a hangját.

Elmegy másik suliba szóval kb mar soha nem fogom látni ( legalábbis erre kicsi az esély :( )



Ezek utan ( előző kérdés ) megkérdezhetem tőle, hogy beszélgetne-e velem?

Ha igen akkor hogy es miről?


Lányok, ti meg mernetek kérdezni a helyemben?


Fiúk, ti mit reagalnatok erre?



2015. jún. 20. 16:20
 1/1 anonim válasza:
Megmerni mrgmerném, csak nem akarok msgamból hülyét csinálni.
2015. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!