Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Otthon intimitás? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon intimitás? L

Figyelt kérdés
Szóba került suliban az otthoni intimitás, és a barátnőim rendesen meg voltak lepődve, hogy egy szobában alszok a bátyámmal, aztán azon hüledeztek, hogy látott már nem egyszer meztelenül, meg én is őt. Szerintetek ez fura dolog? Mert nekem sose fordult meg a fejemben, így lettünk nevelve, nem vagyunk szégyellősek egymás előtt.
2017. febr. 26. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Mennyi idősek vagytok?
2017. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi meglepő benne! :)

Így lettetek nevelve, nektek ez normális. Akkor lenne nem normális, hogyha direkt meztelenkednétek egymás előtt és, ha egymás nemi szervét bámulnátok! :)

2017. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Uram Isten! Hát hogy gondolod ezt? Ti meztelenkedtek egymás előtt???


Na hagyjuk a hülyeséget... komolyan. Manapság aki látja a szüleit meztelenül, esetleg együtt fürdik valamelyik szülőjével - nem kell a tisztálkodási fürdésre gondolni, hanem otthon pucéran a jacuzziban - az már egyből mentálisan sérült, degenerált ember?

Ugyan már...

28 éves vagyok, a húgom 16. Amikor kicsi volt, nem egyszer segítettem a fürdetésnél, és alakalomadtán tisztába is tettem. (Inkább az volt a szempont, hogy én is leszek egyszer apa, nekem is tudnom kell ezt azt, ha a párom nagyon el van havazva.)

Akkor most én is degenerált vagyok? Nem hinném...


Szerintem semmi probléma azzal, hogy egymás előtt nem vagytok szégyenlősek, inkább az a fontos, hogy csak több ne legyen belőle!

Manapság egyre inkább azt érzem, hogy miközben 12-13 éves gyerekek már a szexet próbálgatják, a társadalmunk mutatott arca sokkal prűdebb, mint a 70-es 80-as években! :(

2017. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Az egymás előtti meztelenség egyáltalán nem normális dolog egy bizonyos kor után szerintem.Nekem nincs testvérem,de ha lenne biztosan nem mutatkoznék pucéran előtte.Nem is illendő.20/L
2017. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#3, Én is segítek a 11 éves (kislány) unokatestvéremnek a mosakodásban. Pl. megmosom a hátát meg a haját. :) Szerintem ebben nincs semmi baj.

2-es voltam.

2017. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
En 18 vagyok, nővérem 24, es ha mondjuk strandra megyünk, akkor a strand utáni tusolás mindig egy zuhanyzoban oldjuk meg, praktikusabb/egyszerűbb. :) Szerintem ezzel semmi baj nincs, ugyanúgy emberből van mint én, es nem egy vadidegen azért. Mondjuk bátyám előtt én sem meztelenkednek. Na a nudista strand gondolata meg vonz igazsagszerint. :D
2017. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem furcsa, nekem sose volt szobám sőt, nekem egy galériám van egy ideig ott bátyám egyik matracon én a műsikon aludtam lent anyáék.Azelőtt pedig lent aludtunk mind egy választófallal elválasztva mögöttem a bátyám előtte az én ágyam a választó falon túl anya.

Nem mindenkinek van/volt szobája vagy bármi ne érezd kellemetlenül magad

2017. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetekben ez nem probléma. Főleg meg ha úgy szokják meg. Én olvastam régebben hogy a természet ezt úgy oldotta meg hogy olyan hormont termel , ami taszitja az egy családban élőket. Ezért is nem mozdul rá egy fiú az anyjára, vagy nő testvérére. De ugyan úgy a lány se kivánja meg az apját, fiú tesóját.

Tehát nálatok kedves kérdező, tökéletesen működnek azok a hormonok.

2017. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Ezen analógia mentén elindulva akkor a házastársak se kívánnák meg egymást több3 ha már családban élnek 😁
2017. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is családtagok vagytok.

Másodszor kb egy idősek gondolom... szóval persze pár ív ida-oda, de 25 alatt, szerintem.


Továbbá, ha így lettetek nevelve, hogy nem kell szégyellősködni, persze, hogy normális.

Nincs ezen mit meglepődni.

2017. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!