Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes olyan csajjal kezdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan csajjal kezdeni akinek előző párjának hatalmas intim mérete volt, ha nekem kicsi a méretem?

Figyelt kérdés

Valami alakulgat köztünk, de eléggé parázok. Egy uszodába járok a volt pasijával és híresen nagy a mérete. Az enyém épphogy eléri az átlagosat. :-(

Nagyon megkedveltem és félek, ha eljutunk az ágyig akkor nem lesz folytatása a dolognak.



2016. dec. 7. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Lesz. Az én barátnőmnek is több fiúja volt nagy farokkal de csak az én átlag alatti mérettem volt jó a szex.
2016. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Egy próbát mindenképp megér, de ha rendes csaj, akkor úgyse ezt figyeli egy fiúban.

19/L

2016. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Láttad már te is személyesen azt a híresen nagy méretet?

Lehet nem is igaz...

2016. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Erre mondják azt hogy ha bánni tudsz a szerszámoddal akkor azt a nők többre èrtèkelik mintha csak egy nagy használhatatlan bőrágyú log a lábad közt...
2016. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, láttam a saját szememmel, valóban jó nagy.


Tudod használni a sajátomat, de többet csalódtam már a nőkben. Olyanban is, aki szerint jó voltam az ágyban.

Mi van akkor, ha a előző méretes pasija is jó volt az ágyban, akkor is elég leszek én neki? :-o

2016. dec. 7. 22:39
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Minél hamarabb szexeljetek és kiderül. Nőtől függ.
2016. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Erre nincs szabály! Próba szerencse!

A legtöbb nőnek a lelke a legfőbb erogén zónája, de akadnak olyanok, akinek igenis számít a méret. Kimondani kevesen merik a férfiak szemébe, legfeljebb szakítanak vele indoklás nélkül.


Első nejemmel hasonló cipőben jártam. Kollégák voltunk vele is és előző párjával. Utóbbival egy zuhanyzóban öltöztünk a munkahelyen. Akkora volt neki, hogy méltán nevezhették háromlábúnak. :-) Mégis lecsaptam a kezéről (vagy fogalmazhatok úgy, szerszámjáról) későbbi nejemet.

Számtalan szempont alapján dönt az ember a kapcsolatról, ha pedig szerelem is van, akkor az intim méret sokad rendű.


A lényeg: Ne beszéld be magadnak, hogy kevesebb vagy a másik pasinál, mert akkor Damoklész kardjaként lebeg majd a fejed felett. Hinni kell önmagadban, akkor nyerő leszel!


Sok sikert!

F 45

2016. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

ma 22:39

Ennél szarabb kifogás nem létezik hogy sokat csalódtál a nőkben plusz ez senkit nem érdekel nem kell sajnáltatnod magad. Fogod magad megfarkalod és mindketten boldogak vagytok. Ha valamiért elbukod ezt a nőt akkor azt csak a saját teszetoszaságodnak köszönheted majd...

2016. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%

Csak ha nem tervezel vele komolyan. Akárhogy is van, előbb - utóbb vágyni fog arra a méretre.

Sosem fogja elismerni, talán még magának sem, de a kapcsolatot felőrli. Mindig is hiányolni fogja a szexben, és ettől beteljesületlen vágy marad neki. Te meg majd nem érted, hogy mi a baj, miközben azt mondja, hogy semmi. Aztán szép csendben elhidegültök egymástól, és megjelennek azok a problémák, ami miatt szakítani fogtok. Talán míg élsz abban a hitben lehetsz, hogy nem a méret volt a szakítás oka. Pedig az hozta a többi problémát.

Nem véletlen, hogy a nők az első, második parterükkel leélik az életüket, de akinek (sokkal) több volt, és tudja milyen a nagy, annak tönkremennek a házasságai, az átlagos férfiakkal.

Csak szexre, viszont tökéletes.

2016. dec. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem elég nagy a farkad a lánynak de szeretitek egymást vegyetek pénisz köpenyt... Vagy olyan pózokban csináljátok ahol jobban odaférsz, mélyebbre tudsz behatolni pl kutya (neten rengeteg oldalt találsz ilyen tippekkel hogy mit tegyél ha nagy vagy ha ki a méreted a csajnak) 20/L
2016. dec. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!