Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szexi egy férfi számára,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexi egy férfi számára, ahogy nők pisilnek?

Figyelt kérdés
Nem szoktam nézni a pasi gépét, de nyitva volt egy mappa, amiben százával vannak videók pisilő nőkről. Miért jó neki, hogy ezeket nézi, erre élvezkedik titokban?
2017. febr. 26. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ezt nem tudok megfogalmazni, de nekem is nagyon tetszik az ilyesmi
2017. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Valami elcseszett egy fura fétise lehet. Legalábbis nekem ez inkább undorító, de az ő dolga.
2017. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem tenyleg bejon, neha magamnak is fele bevallani..de ez van. Nem artok ele senkinek, de nem zaklatok meg kukkolok lanyokat. Viszont, ha valaki ezt megteszi es feltolti a netre, arra neha ra szoktam kattintani..:DD 21/F
2017. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
#3-as vagyok, bocsi a helyesirasi hibakert.
2017. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom azért, mert a puncihoz van köze. Kb mint amikor egy 14 éves srácnak feláll az óvszer gondolatára is a farka... összeköti az idegrendszerünk az élményeket, vágyainkat, emlékeinket, infókat.
2017. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy rejtvény: Izgatja a pisiszex!

Amúgy zuhany alatt én is pisiltem már le nőt, és nő is pisilt már le engem. Arcra-szájba nem ment egyszer sem, mert az nekem is sok kicsit, de nagyon izgató volt mindkét opció...

Sőt... volt hogy lány pisiltetett meg engem, mert ki akarta próbálni, milyen is vele célozni. Hát a kád oldalára ragasztottam egy "X"-et szigszalagból, aztán kezébe adtam, és: "Játsszál babám!" ;)


28/F

2017. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom neki kifejezetten pisilő fétise van.

Egyébént nem tudom, én exemet szerettem nézni ahogy pisil, mert közben ahogy csurgat, és csobog ahogy leér a kagylóba, közben pedig zavarba tudtam hozni :D

2017. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tompadúr ***** válasza:
100%

Én sem tudom megmagyarázni totálisan. A szituáció, a természetesség, és igen a punci...a nedves punci látványánál nincs szebb.


Mondjuk én más sztori vagyok, mert nekem fétis kategóriába is esik a pisi. (oda-vissza)


26/F

2017. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
93%

Számomra is izgi, de nem tudom megmondani miért.


Egyszer történt velem olyan, hogy egy buliból mentem haza egy lány ismerősömmel és mind a kettőnknek nagyon kellett pisilnie. Kitaláltuk, hogy két autó között elintézzük és ott egymás mellett pisiltünk úgy, hogy mindketten láttunk mindent a másikból. Nem történt utána semmi, de nagyon izgalmas volt.

2017. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Én is izgalomba jövök, ha látok egy lányt pisilni, de nem tudom miért... Egyszer ki is szeretnék nyalni egy pisis puncit! :'D

18/F

2017. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!