Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk/férfiak miért szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak miért szeretik nézni ahogy belehatolnak egy lányba?

Figyelt kérdés

Eddig szinte minden pasim (a mostani is) szerette nézni ahogy belém hatol. Konkrétan amikor ő van felül, én a hátamon fekszem, ő térdel, felemeli a lábam és nézi ahogy belém hatol, és utána is folyamatosan a mozgást.

Mikor én vagyok felül és épp nem rajta fekszem, hanem felülök is nézni akarja ahogy mozgok rajta.

Mikor kérdeztem őket azt mondták szeretik nézni, én nem értem miért én nem különösebben, én nem szeretem ahogy nézik, kényelmetlenül érzem magam. Azon kívül hogy a nemi szervemet se találom vonzónak habár nem panaszkodtak vagy nem mondták meg, nem tudom.



2016. okt. 22. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekünk pasiknak a látvány is kell!
2016. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
dehát az egy nagyon izgató látvány!!!
2016. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de még engem is izgat, én is szeretem nézni, ahogy nyalnak, vagy ahogy belém hatolnak és bennem vannak.

Sokkal ingerlőbb, ha nem csak érzed, hanem látod is.

És az egy dolog, hogy te nem vagy megelégedve magaddal odalent, nyugi, az teljesen elégedett veled, aki rendszeresen szexel veled.:)

2016. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont azt akartam írni, hogy ez nőkènt is baromi izgató.
2016. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert vizuális tipusok vagyunk. És mégis mikor máskor nézzünk premier plánban nunit,meg szépen ringatózó didiket, h nem ilyenkor? :)
2016. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Deflohelp ***** válasza:
84%
Tovább fokozza az izgalmat.
2016. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
máraki szereti
2016. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgató-én bele is szoktam nyalni
2016. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert a pasik látják amit a nő nem.
2016. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezzel "birtokba vesz", és ráadásul úgy, hogy ebben mindkettőtöknek öröme telik. Örülj neki, hogy ilyen szenvedélyes!
2016. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!