Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap szex közben a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szex közben a barátom hogy úgy mondjam "megerőszakolt", szerintem megtervezte, előjáték után kikötözött de nem beszéltük ezt meg előtte nem értem miért csinálta. De azt méginkább nem értem, hogy én ezt miért élveztem?

Figyelt kérdés
Igen élveztem de fura volt, kezdem úgy érezni, hogy megbízhatatlan... Most mit tegyek? Szakítsak vele?
2017. febr. 27. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

mert ti megszoktátok beszélni?


nem tudom, nálunk ez úgy müködik az esetek 100%-ban hogy én kezdeményezek mint pasi, barátnőm meg állandóan engedi, reggel délben este, hajnalban stb.

2017. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Nézd... nekem az alapelvem az, hogy ha valaki semmibe veszi azt, amit akarok, akkor az mehet isten hírével, és kereshet mást.

Ha ez a testi épségre, vagy a szexuális szabadságra irányul, akkor meg pláne.

Mondjuk nem tudom, mennyire lehetett ez erőszak, tiltakoztál-e, mert azt azért egyáltalán nem írtad...

2017. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Azért szakítani, mert olyat csinált amit élveztél?

Ez egyfajta szexuális játék, ami izgalomba hozza az embert (legyen akár nő, akár férfi). Ha bekötik a szemed mégjobb...

Annyi hogy olyan emberrel csinálj ilyet, akiben megbízol, és figyel Rád!

2017. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen drgám mi megbeszéljük hogy mi az ami belefér nekem és neki is és mi azami nem
2017. febr. 27. 14:36
 5/13 A kérdező kommentje:
1 nek szólt
2017. febr. 27. 14:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsa. Én biztosan megbeszélném előtte, ha ilyet akarnék. Esetleg beszélgess el vele erről, és ilyen formában ne engedd máskor.
2017. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Na azért te se nagyon tisztáztad a helyzetet.


Tiltakoztál? Mondtad neki hogy hagyja abba mert neked ez sok?

A szexben benne lettél volna, csak a kikötözés nem tetszett?

Komolyan csinálta vagy csak játék?


Bár mindegy mi a válasz, ne szakíts vele emiatt, mindent meg kell beszélni. Velem is volt már hogy a barátom megbeszélés nélkül "másik lyukra" tért, de én nem élveztem. De te meg igen.

Nem is igazán értem mi a kérdés.

2017. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet hogy csak úgy kikötözött? Akkor vagy hagytad magad vagy erőszakoskodott. Gyanítom hogy az előbbi, megtetszett hogy domináns, de most utólag bűntudatod van és furcsának találod.
2017. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Angyalom amit hagynak az nem erőszak... Bár az igaz hogy ezt meg beszélhettétek volna. Ha élvezted miért rinyálsz... Ha nem vagy boldog ebben a kapcsolatban akkor szakíts. 23 L
2017. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy nem beszéltétek meg , de ahogy leírtad nem tiltakoztál közben...

Miért nem állítottad le, amikor elkezdte.

Amúgy meg szerintem csak önigazolást keresel, hogy miért élvezted...

2017. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!