Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton elégedetlen vagyok,...

Folyton elégedetlen vagyok, nekem soha semmi nem jó. Velem van a hiba?

Figyelt kérdés

Pl elvárom, hogy a barátom romantikus legyen, szex előtt sokat puszilgassa a testem minden részét, néha hozzon virágot, felvállaljon mindenki előtt...


És a valóság: nem nagyon szokta puszilgatni a testem, sose fogja meg a kezem utcán (csókról álmodni se merek): merthogy ő szégyenlős és ez nem másokra tartozik...


Néha inkább a haverjának érzem magam :(


16/L 18/F


2010. szept. 24. 16:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Amúgy én ezeket a dolgokat elmondtam már neki, de változást nem látok :(

Annyira jól esnének, egy darab sz@rnak érzem magam aki senkinek se számít...

2010. szept. 24. 16:04
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem, ezek teljesen normális dolgok...


22/F

2010. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
örülj hogy van valakit másnak azsincs ha az megnyugtad
2010. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem soha nem tett meg eddig senki semmit. Szeretném 1x úgy érezni, hogy tényleg kellek valakinek, és ezért megtesz pár dolgot :(
2010. szept. 24. 16:07
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen veled van a hiba. Olyannal kéne járnod aki illik hozzád. Illetve ha nem akkor elfogadni hogy ő egy másik ember másik szokásokkal, ha szeret akkor ez nem kéne baj legyen. Gondolom nyafogva fejezed ezt ki neki, ez még rosszabb.
2010. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne gondold magadat egy darab szarnak.. nem veled van a baj, valószínűleg szégyenlős, nem mer felvállalni, próbáld meg megkérdezni tőle, hogy miért nem vállal fel téged. Ha szeretnél tőle valamit azt tudasd vele
2010. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Dehogy nyafogok -.- Mér nyafognék??

Tök normálisan mondtam neki.

És amúgy szeretjük egymást nagyon, semmi pénzért nem hagynám el...

Az az 1 baj van vele, hogy olyan kis butuska, sose tudja, mi esne jól nekem, pedig ő ismer a legjobban, csak nem vesz észre semmit.. :/

2010. szept. 24. 16:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a nők nagy baja (én is vagyok de nem értem). Hogy azt várják a másik találja ki amit akarnak. Pedig ez nem így megy.
2010. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De elmondtam már neki.. :/

Tegnap is utalgattam rá, hogy "tőled még sose kaptam virágot"..

2010. szept. 24. 16:14
 10/14 anonim ***** válasza:

ezt sajnos én semmiképpen sem nevezném jó kapcsolatnak..

ezek, amiket irtál elvárt dolgok lennének és alapdolgok egy kapcsolatban...

2010. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!