Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom hogy egyén függő amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy egyén függő amit kérdezek most de egy átlagos nőnek mennyi a egy aktus idejének hossza?

Figyelt kérdés
2017. febr. 28. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Behatolástól számítva 5-10 mex 15 perc amit bír a vaginám. 23 L
2017. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Legtöbbször, amig el nem élvezek. PÁROMMAL 100ból 90szer van hüvelyi orgazmusom.

Ja és nem kell kell hozzá fél-1 órát "reszelni", ha 10-15 perc után nincs akkor jobb váltani más tevékenységre.

Tudom, sok pasi azt képzeli, hogy maratoni hosszúságú dugás a jó, szerintem tévednek.

2017. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem inkább úgy akartad kérdezni, hogy egy nőnek átlagosan mennyi az aktus hossza?
2017. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10-15 perc, utána a párom ha esetleg nem volt orgazmusa akkor már lassan mindegy, ha meg volt akkor teljesen KO.
2017. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2es vagyok! nem privizek, nem azért vagyok itt! kérdezz itt, nyilvánosban
2017. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az előjátéktól, érzelmi töltéstől és persze egyéni orgazmuskészségtől függően fél perctől nénány (5-8) percig szokott tartani. A férfiak általában hosszabbnak, a nők rövidebbnek élik meg. :) Ritka az a férfi, aki 10 percnél tovább bírja türtőztetni magát, ha élvezi az együttlétet.

Szerencsés esetben, összeszokott párok között pár perc alatt a nőnek több orgazmusa is szokott lenni.

A több órás kefélések a kapcsolat elején, a férfi többedik elélvezése után szoktak lenni, de nem minden nő bírja cérnával (illetve nedvességgel).

2017. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem kell csinálni pl lovaglóba akkor 20-30 percig birom de csak meert kifulladok. De ha mondjuk kutyába vagyok akkor felőlem két órát is csinálhatják ilyenkor már nem tőlem függ.
2017. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es: Eddig te vezetsz:)
2017. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar el tudok élvezni, tehát gyakorlatilag egy gyors, 5-10 perces menet alatt is el tudok menni. Ha már hosszabb az aktus, tehát mondjuk 20 perces, fél órás, akkor meg többször.
2017. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15-20 perc a kevesebb kevés a több sok. Az igazi a 20 perc persze előjáték nélkül. Az mindig változó hogy milyen hosszú az előjáték.
2017. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!