Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Tényleg kiábrándító, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg kiábrándító, ha egy lánynak nehezen van orgazmusa?

Figyelt kérdés
A párom egyre kevesebbet szexel velem. Nincs könnyen orgazmusom, ő pedig hamar elmegy. Ha végre sor kerül a szexre, akkor általában mindent megtesz, de egyre ritkább a szex, és egyre jobban feszengek emiatt, és így persze még nehezebben megyek el. Nem lenne feltétlenül elvárásom, hogy mindig "jó legyen" nekem is, de legalább akkor többször legyen. Ennyire kiábrándító lennék?
2017. márc. 1. 08:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ahamm. Minden alkalommal egy feladatot adsz neki. Nem élvezni a dolgokat hanem egy procedúra amit végig kell csinálnia.

Persze semmi gond sokan fognak jelentkezni hogy nekik úgyis kellesz, ezért ne keseredj el.

2017. márc. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1

Latod, pont ez a lenyeg. Nem varom el, sosem sertodtem meg, ha nekem eppen nem volt jo. Meg csak fel sem emlitettem soha. Nem orakra kell gondolni, csak egy hosszabb aktus es egy kis odafigyelessel nalam is mukodik. Ha csak "reszel" monoton, ugy nem. A nagyobbik problemam, hogy lecsokkent a szexek szama (nem tudom, hogy emait vagy sem), a kerdesem erre iranyult volna, hogy vajon azert van-e igy, mert ennyire kiabrandito...

A hozzaszolasod masik felevel tisztaban vagyok, de engem a kerdesre adott valaszok erdekelnek :)

2017. márc. 1. 08:27
 3/15 anonim ***** válasza:

beszéltetek erről, volt vita ebből?

valami háttér infó biztos van még


24F

2017. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ok nem várod el. De ő párod, jó esetben zavarja hogy neked nem jó. Ők zavarja, te elmondod "nem várom el" olyan mint a balesetet sZenvedett sportolónak meg akarnak magyarázni hogy majd cserébe gyorsan tudja a tolókocsi kereket tekerni.

Zavarja, minden alkalommal.

2017. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3

Tobb sikertelen kezdemenyezesem utan volt vita, de amiatt, hogy ritkan van szex. Ez inkabb mar csak a kovetkezmeny. Elotte nem volt vita, sosem hoztam fel, hogy legyen mar jo nekem is.

2017. márc. 1. 08:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekrm nem kiábrándító. Kitartóan tudok nyalni 😃
2017. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#5:

és amikor kezdeményezel, akkor benne van, vagy visszautasít?


24F

2017. márc. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#4

Szoval akkor rohadjak meg a problemammal? :)

Nem gyerek vagyok, 30as. Nem tudok ezen valtoztatni, eleg sok rossz tapasztalaton vagyok tul szex teren. Ennek ellenere 10bol 3x van orgazmusom. Ertem, hogy nagyobb problema vagyok, mint egy 18 eves kislany, akihez ha hozzaernek alulrol, mar el is elvezett...

Megis akkor hogyan tovabb?

2017. márc. 1. 08:38
 9/15 A kérdező kommentje:

#7

Sajnos sokszor utasit vissza...nem durvan, de nekem meglehetosen kiabranditoan. Na azon mar volt, hogy felkaptam a vizet. Foleg mikor egymas utan tobbszor is.

2017. márc. 1. 08:41
 10/15 anonim ***** válasza:

és milyen módszerekkel kezdeményezel?

lehet csak más módon kellene kezdeményezned :)

tudod mivel izgasd fel? :)


24F

2017. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!